Samsun son dakika haberleri - 05 Haziran 2020, Cuma

yabancı dizi izle

YA ALLAH, YA BİSMİLLAH !

5 Ekim 2019
258 kez okundu
YA ALLAH, YA BİSMİLLAH ! için yorumlar kapalı

Dikkat, dikkat ! Burası Samsun 19 Mayıs Stadı ! Bu stadda ne tarihî maçlar oynandı. ne güzel ve ne anlamlı galibiyetler alındı.

Süper Lig’ de yer aldığımız sezonlarda dört büyüklere sahamızda çektirmediğimiz çile kalmadı. Tanju’ lar, Serkanlar, Celil’ ler, Malatya deplasmanındaki trafik kazasında hayatlarını kaybeen o futbol şehitlerimizle, vefakâr taraftarlarımızla az mı belâ olduk lig takımlarına !

Futbol böyle bir şey işte; yükseldiğinizde, ileriye gittiğinizde dostunuz, arayananız bol olur da; Allah düşürmesin az aşağılara kaysanız, irtifâ kaybetseniz, inanın etrafınızdaki o dört dönenleri yanınızda göremezsiniz !

Ancak ahde vefânın, vefanın İstanbul’ da bir semt adı olmadığını iyi bilen gerçek Samsunsporlular’dır bu güzide kulüp ve takımın gerçek sahipleri !

Mevzu Samsunsor olunca; gerisi formalite diyerek, sahanızda oynayacağımız Manisa FK ile adeta bir var ya da yok mücadelesi serglieyeceğiz! Biz, Samsunspor olarak,her hâlukarda ” varız ” diyoruz.

Başımız Eyfel Kulesi kadar dik, yüreğimiz Ağrı Dağı kadar yüksek, inancımız Konya Mevlana aşkı ile dopdou, onurlu ve gururludur ! Bizim sahamızda; 3 puan + Liderlik + Şampiyonluk Hattı’ na güven ve inanç, sabır ve mücadele kattığımız ve de katacağımız çok doğrudur !

Bizim; korkak futbol oynamak, rakibe açık alan bırakmak, Liderliği elimizle teslim etmek gibi küçük ve basit düşünclerimiz asla yoktur ve de asla olamaz, olmayacaktır da inşallah !

Biz, tüm Samsun ve tüm yurttaki Samsunsporlular olarak hep bu günü bekledik. Hepimiz de yeni Lider biz olacağız diye; taraftarıyla, yönetimiyle, teknik ekibiyle bu anlamlı ve çok önemli maça hazırız !

Alah’ ın izniyle de; biz Samsunspor olarak; bu maçı da , Liderliği de emanetçimizden devralıp; onu yâni Liderliği sezon sonuna kadar gururla, onurla, şeref ve inannçla Şampiyon olana dek bıkmadan, yılmadan, korkmadan hedefe hep birlikte koşacağız inşallah !

Yol senin, yordam senin, Liderlik senin, Lig beyliği senindir Samsunspor’ um ! Haydi, sıra sende; bu maçı almak var, verdiğimiz bu onurlu sözden dönmek yok ! Ya Allah, ya Bismillah !

Oktay ZERRİN

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle