Samsun son dakika haberleri - 16 Ocak 2020, Perşembe

VALİ KAYMAK’TAN GAZETECİ ÖNER’E TEŞEKKÜR BELGESİ

VALİ KAYMAK’TAN GAZETECİ ÖNER’E TEŞEKKÜR BELGESİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın Sözcüsü ve ayrıca Türk Kızılay Canik Şubesi Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Gazeteci Köksal Öner’e makamında, teşekkür belgesini veren Samsun Valisi Osman Kaymak,”Bu güzel çalışmalarınızın devamını diliyorum “dedi.

Vali Osman Kaymak makamında üzerinde, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarının Samsun’a çıkışının 100. Yılı dolayısıyla, İlimizde düzenlenen etkinliklerin görsel ve yazılı basına duyurulmasında göstermiş olduğu üstün özveri, gayret ve fedakârca çalışmalarınız nedeniyle teşekkür eder, Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim” yazılı teşekkür belgesini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın Sözcüsü ve ayrıca Türk Kızılay Canik Şubesi Yönetim Kurulu İkinci Başkanı gazeteci Köksal Öner’e takdim etti.

‘BU BELGENİN BENİM İÇİN ANLAMI BÜYÜK’
Teşekkür belgesini Vali Osman Kaymak’ın elinden alan gazeteci Köksal Öner,”Samsun’a gelişinizden buyana benim ve halkımın sevgisini kazandınız. Bugün ise, Samsun Valisi olarak tarafınızdan tarafıma düzenlenen bu güzel ve anlamlı teşekkür belgesini elinizden almak beni onurlandırdı. Bu güzel belgeyi köşemin en üst yerinde ömür boyu saklayacağımdan hiç kuşkunuz olmasın. Sizlere sevgimi ve sağımı sunarak, arz etmek istiyorum “şeklinde konuştu.

‘BENİ YALNIZ BIRAKMADINIZ SAYIN VALİM’
Duygularını dile getiren gazeteci Köksal Öner,”Mehmetçikler için Çarşamba Durusu Şehit Servet Arslan İlkokulu-Ortaokulunda 19 Kasım 2019 yılında düzenlemiş olduğumuz kan bağışı kampanyasına katılarak beni onurlandırdınız. Sayın Valim o güzel günü asla unutmayacağım. Ben de Durusu mahallesinde yapmış olduğunuz ziyaretler sırasında sizinle birlikte oldum ve bundan sonrada olmaya devam edeceğim. Sizin için bizleri var eden Allah’ıma her zaman dua ediyorum”diye konuştu.
Samsunun Haberi

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

VALİ KAYMAK’TAN GAZETECİ ÖNER’E TEŞEKKÜR BELGESİ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.