Samsun son dakika haberleri - 22 Nisan 2019, Pazartesi

TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI DERGİSİ BAFRA’ DA

14 Ağustos 2018
TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI DERGİSİ BAFRA’ DA için yorumlar kapalı
TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI DERGİSİ BAFRA’ DA

Emekli Albay Şinasi Bey aslen Sinoplu olup, derneklerinin 3 ayda bir yayınladığı derginin tanıtım ve abone işlemleri için, birkaç günlüğüne kaldığı Bafra Öğrtmenevi’ de muhabirimize dergiyi tanıtıp bilgi verdi.

3 ayda bir yayınlanan dergide birçok konuda yazılar ve fotoğraflar yer alıyor. Dergi abone sorumlusu Emekli Albay Şinasi bey konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

” Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Dergisi’ ne abone olmak isteyenlerin, Vakıfbank Maltepe

( Ankara ) Şubesi’ ne ” Dergi Aboneliği ” diye belirterek, TR 0 4000 15001 5800 729440 3750 numaralı İBAN hesap numarasına yatırılabilecek.

Yıllık abone ücreti 250 TL olup, abonelere tercih edecekleri bir Hatıra Belgesi veya bir Onur Belgesi de hediyemizdir.

Abonelik ücretini yatıranlara bu hediyelerden biri verilebilmesi için 0 312 363 60 61 numaralı telefonu arayıp bilgi verilmesi halinde dergi le birlikte ya Hatıra ya da Onur Belgesi’ nden biri istedikleri adrese gönderilecektir.”

Lokman Aylar

Terörle Mücadele Gazisi

31.07.1975 Tarihinde Yozgat Akdağ madenin ’de doğdu çocukluğunun bir bölümünü orada geçirdi 16 yaşlarında Ankara’ya gelmiş. Çalışması gerektiği için eğitimini tamamlayamamıştır. 1996 Yılın’da Hakkâri Çukurca’da Askerlik görevini yaparken Vatan uğruna bir gözünü ve bir böbreğini kaybedip Emekli Gazi olmuştur. 2011 yılında ise Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’nın Kurucular Kuruluna seçilmiştir. 2013 Yılında Lokman Aylar Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı olarak atanmış ve hala görevine devam etmektedir.

Derginin Ankara’ daki adresi ise şöyle: Cemal Gürsel Cad. No: 115/ 3 Çankaya- Ankara

Haber: Oktay ZERRİN-Bafra

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI DERGİSİ BAFRA’ DA Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.