Samsun son dakika haberleri - 19 Nisan 2019, Cuma

Tok; “İlkadım’da Daha Yapacak Çok İşimiz Var”

7 Ağustos 2018
Tok; “İlkadım’da Daha Yapacak Çok İşimiz Var” için yorumlar kapalı
Tok; “İlkadım’da Daha Yapacak Çok İşimiz Var”

-“İlkadım’ın 2023 vizyonunu birlikte inşa edeceğiz”

Saathane Meydanı Asmaaltı’nda esnaflarla buluşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım’ın 2023 vizyonunu anlatarak, “İlkadım’da daha yapacak çok işimiz var” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Saathane Meydanında Asmaaltı çay ocağında gerçekleştirilen toplantıda İlkadım’ın 2023 vizyonunu anlattı.

İlkadım’a Yeni Vizyon Projeler…

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ve çok sayıda vatandaşın katıldığı kahvaltı programında vatandaşlarla sohbet ederek 2023 projelerinin şekillendiğini vurguladı. Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’ın Vatandaşları selamlama konuşmasının ardından söz alan Başkan Tok, 4 buçuk yıllık hizmet ve projeleri halkın beklentileri ve ihtiyaçlara göre şekillendirdiklerini belirterek; “İlkadım’da yapılacak daha çok işimiz var. İlkadımlı hemşehrilerimiz hizmetin en iyisini hak ediyor. Bu samimi duygular ile 4,5 yılda 20 yılda yapılan projelerden 5 kat daha fazla dev projeye imza attık. Bu projelerimizi ilçemizi modern bir kent haline getirecek her alandan ihtiyaçları temel alarak şekillendirdik. Bundan sonraki dönemde de bu gün olduğu gibi hemşehrilerimizle istişare halinde ortak aklı kullanarak İlkadım’ın geleceğini çiziyoruz. 2023 vizyonumuzla ve yeni projelerimizle İlkadım güzelleşerek gelişmeye devam edecek.” şeklinde konuştu.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Tok; “İlkadım’da Daha Yapacak Çok İşimiz Var” Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.