Samsun son dakika haberleri - 05 Ağustos 2020, Çarşamba

yabancı dizi izle

TERME BİRLİK ve DAYANIŞMA DERNEĞİ ŞUBAT KONSERİNE HAZIRLANIYOR

4 Kasım 2019
TERME BİRLİK ve DAYANIŞMA DERNEĞİ ŞUBAT KONSERİNE HAZIRLANIYOR için yorumlar kapalı
TERME BİRLİK ve DAYANIŞMA DERNEĞİ ŞUBAT KONSERİNE HAZIRLANIYOR

TERME BİRLİK ve DAYANIŞMA DERNEĞİ TSM KOROSU ŞUBAT KONSERİNE HAZIRLANIYOR

Şefliğini bestekâr Vehbi TEZCAN’ın yaptığı, Terme Birlik ve Dayanışma Derneği bünyesinde oluşturulan Türk Sanat Müziği Korosu, yeni sezon çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Samsun, İlkadım’da 2014 yılında kurulan Terme Birlik ve Dayanışma Derneği bünyesinde oluşturulan Türk Sanat Müziği Korosu ilk çalışmalarına 10 Ekim 2018’de Dernek lokalinde başladı. Kuruluş sezonunda, 6 şubat 2019’da ilk konserini Büyükşehir Sanat Merkezi’nde verdi.

Devamında; 3 mayıs 2019’da İlkadım Halk Eğitim Merkezi’ nin organize ettiği 100. Yıl Etkinlikleri çerçevesinde; Bulvar AVM’ nin bulunduğu alanda, ” Solistler Geçidi ” programını gerçekleştirdi.

Koro; ilk sezonun kapanış konserini ise, 18 Haziran 2019′ da Terme Belediyesi Kültür Merkezi’nde verdi.

Terme Birlik ve Dayanışma Derneği bünyesinde oluşturulan Türk Sanat Müziği Koro Şefi Vehbi TEZCAN konuyla ilgili olarak şunları söyledi :

Terme Birlik ve Dayanışma Derneği Türk Sanat Müziği Korosu bu yıl ikinci sezonu çalışmalarına 01 Ekim 2019 ‘ da başladı.

Şubat ayı içerisinde; Samsun B.Şehir Sanat Merkezi’nde sezonun ilk konserine hazırlanan Terme Birlik ve Dayanışma Derneği bünyesinde oluşturulan Türk Sanat Müziği Korosu, yeni katılımcılarla daha da güçlenmeyi hedeflemektedir.

Türk Müziğine gönül veren, yeni dostluklar edinmek isteyen herkesi koromuza davet ediyoruz.

Selam, sevgi ve saygılarımızla. ”

Haber : Oktay ZERRİN

KORODAN BİR ÇALIŞMA VİDEOSU : https://www.facebook.com/vehbitezcan66/videos/10210396080737330/UzpfSTE4MDI0OTkzMjA6MTAyMTAzOTYwODA4OTczMzQ/

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

TERME BİRLİK ve DAYANIŞMA DERNEĞİ ŞUBAT KONSERİNE HAZIRLANIYOR Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle