Samsun son dakika haberleri - 03 Haziran 2020, Çarşamba

yabancı dizi izle

TEKKEKÖY’ÜN YARDIMSEVER MİNİKLERİ 

25 Haziran 2019
TEKKEKÖY’ÜN YARDIMSEVER MİNİKLERİ  için yorumlar kapalı
TEKKEKÖY’ÜN YARDIMSEVER MİNİKLERİ 

Samsun Tekkeköy Anaokulu öğretmenlerinin uyguladığı ‘Paylaştıkça Mutluyum’ projesi kapsamında velilerle işbirliği içinde LÖSEV kurumuna bağışta bulunuldu.

Tekkeköy Anaokulu tüm öğretmenlerinin uyguladığı ‘Paylaştıkça Mutluyum’ projesi kapsamında okul velileri ile işbirliği sağlanarak oluşturulan ürünlerin satılması sonucu elde edilen geliri bağış olarak LÖSEV kurumuna okul öğretmenlerinden proje sahibi Gülçin Tosun ve Birsen Nur Yılmaz Vural öğrencileri ile birlikte teslim edildi.

İLÇENİN ÖRNEK ANAOKULUYUZ!
Okul öncesi eğitim döneminde kazandırılması gereken yardımseverlik ve işbirliği kavramları bu proje sayesinde çocuklara kazandırıldığını vurgulayan Tekkeköy Anaokulu Müdürü Fatma Sarıtaş,” Öğretmenler, veli ve çocuklarla işbirliği içinde kurulan kermes için kostüm,  kukla, kitap ayracı ve oyuncaktan oluşan ürünler meydana getirmişlerdir. Oluşturulan bu ürünler düzenlediğimiz etkinlikte stantlara konularak satışa sunulmuş olup yoğun ilgi neticesinde oluşan katılım sayesinde çok sayıda ürün satılmıştır. Elde edilen gelir, proje sahibi okul öğretmenlerinden Gülçin Tosun ve Birsen Nur Yılmaz Vural tarafından öğrencilerle beraber LÖSEV’e teslim edilmiştir. Bu projede emeği geçen öğretmenlere, öğrencilere ve velilerimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
Köksal ÖNER
HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

TEKKEKÖY’ÜN YARDIMSEVER MİNİKLERİ  Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle