Samsun son dakika haberleri - 26 Mayıs 2019, Pazar

Tekkeköy Mağaraları Turist Çekiyor

21 Kasım 2018
Tekkeköy Mağaraları Turist Çekiyor için yorumlar kapalı
Tekkeköy Mağaraları Turist Çekiyor

Samsun Tekkeköy Mağaraları Yerli Yabancı Turistlerin İlgi Odağı

Yerli Yabancı Acente Yetkilileri Tekkeköy Mağaralarına Hayran Kaldı

Karadeniz’deki ilk insan yerleşkesi Tekkeköy Mağaraları Arkeoloji Vadisi yerli yabancı turizm acentelerinin tur programlarına girdi.

MÖ 10 bin ile 60 bin yılları arasındaki tarihe sahip olan Karadeniz’deki ilk insan yerleşkesi Tekkeköy Mağaraları Arkeoloji Vadisinin eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerine hayran kalan yerli yabancı turizm acente yetkilileri tur programlarına Tekkeköy Mağaralarını da ekledi.

Turizm Acente Temsilcilerinden Arkeoloji Vadisine Tam Not

Emily Organizasyon Murti’s Tours Travelshop Turkey grubu tarafından üç ayda bir yut dışı seyahat acentelerinden rezervasyon müdürlerinin de yer aldığı Türkiye’de turizm pazarlaması kapsamında tanıtım bölgelerinde yer alan Tekkeköy Arkeoloji Vadisini de ziyaret ettiler. Ziyarette ayrıca Hindistan, Fransa, İtalya, Amerika, Kenya, Malezya, Kuveyt ve Ürdün’den gelen turizm seyahat acente yetkilileri de katıldı. Tekkeköy Belediyesi Arkeoloji Vadisinin tarihi ve doğal güzelliklerine hayran kalan acente yetkilileri bu güzel eşsiz güzellikleri herkesin gezip görmesini için turlarına bölgeyi dahil etti.

 

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Tekkeköy Mağaraları Turist Çekiyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.