Samsun son dakika haberleri - 12 Temmuz 2020, Pazar

yabancı dizi izle

SON DAKİKA! MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN!

28 Şubat 2020
SON DAKİKA! MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN! için yorumlar kapalı
SON DAKİKA! MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN!

İdrak ettiğimiz şu mübarek günde Rejim unsurları ve arkasındaki güçler hava saldırısı ile İdlib’de 29 Askerimizi Şehit etti ve Hatay’daki hastanelerde de tedavi görmekte olan 36 Mehmetçiğimiz var.

Dün Akşam saatlerinde Rejim güçlerine bağlı uçaklar askerlerimizin bulunduğu mevkiye yaptıkları bombalı saldırı sonucu ilk belirlemelerde 22 askerimizin şehit olduğu ve içlerinde ağır yaralıların da bulunduğu Mehmetçiğimizin hastanelerde tedavi altında olduğu belirtildi.

Hatay Valisi Doğan, son dakika açıklamasında şehit olan askerlerimizin sayısının 29 olduğu ve 39 yaralı askerimizin hastanelerde tedavi altında olduğunu söyledi.

Haber alınır alınmaz Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığında Beştepe’de acil toplantı düzenlendi.

TSK’dan verilen bilgilere göre Rejim unsurlarının belirlenmiş hedeflerine havadan ve karadan karşılık verildi ve Türk Askerimizin kanı yerde kalmadı.

Rejim unsurlarından bin 709 kişi öldürüldü..

Rejime karşı havadan ve karadan bombardıman devam ediyor…

Türkiye bu son gelişmeden sonra Denizden ve Karadan Göçmenlerin sınırdan geçişini engellemeyecek. Sınır göçmenlere açıldı. Avrupaya geçiş serbest bırakıldı.

Haberi yayına verdiğimizde belirlenmiş Rejim unsurları havadan ve karadan yoğun bombalamayla yerle bir ediliyordu…

Gelinen bu noktada, Şehit olan Askerlerimize Allah’tan rahmet diliyor, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyor, acılı ailelerine sabırlar diliyor, Rabbimizin bu mübarek günde Askerimizi muzaffer etmesini diliyoruz. Milletimizin, Askeriyemizin başı sağolsun… Askerimizin kanı yerde kalmayacaktır…

 

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle