Samsun son dakika haberleri - 12 Temmuz 2020, Pazar

yabancı dizi izle

SINAVKOLİK ADEM ÖĞRETMEN 39. DEFA SINAVDA

28 Haziran 2020
SINAVKOLİK ADEM ÖĞRETMEN 39. DEFA SINAVDA

ADEM ÖĞRETMEN 39. KEZ SINAVA GİRDİ !

Türkiye Gündemi’nde; sınavkolik ve kan kolik olarak adından sıkça söz edilen öğretmen Bafralı Adem Topçuoğlu; şimdi de 39. kez ÖSS Sınavı’ na girdi. Topçuoğlu, Bafra Öğretmenevinde yaptığı açıklamada şunları söyledi:

” YKS(ÖSS, YGS) sınavının 39.sunu da tamamladık. 1980’den 2020’ye 39 kez. Bu güne kadar, 38 kez sınava girdim. ( YKS (ÖSS,YGS ) Şimdi ise 39. YKS Sınavı’ na girdim.

Bu yılki Türkçe sorularda zorlandım. Ben bu soruları çözerken zorlanmazdım. Yarım saat ilave süre verilmesi bunum için mi diye düşünüyorum. Çünkü daha önceki sınavlarda bu kadar kendimi kötü hissetmedim. Matematik ve Fen Bilimleri sorularını bir elin parmakları kadar çözdüm. Bunlar için çalışmak gerekir. Mezun olalı 40 yıl oldu. Hiç çalışmadan sadece ilk günkü sınava girdim. 39.sınavı da geride bıraktık.”

Topçuoğlu, İşletme Fakültesi ( Yönetim Organizasyon Bölümü ), Turizm Otelcilik MYO, Otobüs Şoförlüğü ( Kaptanlık ) bölümü ve İktisat Fakültesi ( Kamu Yönetimi ) . 2 Önlisans 2 lisans bölümlerini başarıyla bitirdi.

Şimdiki son devam ettiği bölüm ise İlahiyat olup bu okulun 4.sınıfına devam ediyor. Adem Topçuoğlu; gençlerin sınava girdiği için kendisine kızıp kızmadıkları sorusuna ise ” Evet kızanlar da oluyor gençlerden fakat benim onlara pek sorun oluşturacağımı sanmıyorum. ” dedi.

Aynı zaman da Türk Kızılayı’ na da bugüne kadar vermiş olduğu kanlarla, bronz, gümüş ve altın madalyalar ve plaketler almış bulunuyor.

Sınavlara girmekten evlenecek zaman bulamayan Adem Topçuoğlu, bazı tv’ lerdeki ” ” Evlenme Programları ” na da katılmıştı.

Adem öğretmenin bir diğer hobisi ise, motosikletiyle Türkiye Turu etkinlilerine katılmasıydı.

Oktay ZERRİN- Özel Haber- Bafra

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

SINAVKOLİK ADEM ÖĞRETMEN 39. DEFA SINAVDA Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yabancı dizi izle