Samsun son dakika haberleri - 29 Kasım 2020, Pazar

yabancı dizi izle

ŞEN OLA SAMSUNSPOR ŞEN OLA !

2 Temmuz 2020
13.456 kez okundu
ŞEN OLA SAMSUNSPOR ŞEN OLA ! için yorumlar kapalı

İşte bunca zamandır; özlemini çektiğimiz; Süper Lig için, eşi bulunulmaz bir fırsat geçti elimize !

Aslında fırsat değil; gerçek bir çalışmanın, inancın, başarının ve çifte şampiyonluğun ayak sesleri bunlar !

Samsun ilimizin güzide futbol takımı; Yılport Samsunspor’ umuz, hakettiği Süper Lig öncesi, PTT 1. Lig’ e, 73 puan; TFF’ nin de ligleri tescil etmesiyle; 2. Lig Beyaz Grup’ tan Şampiyon olarak yükseldi.

Bu öyle küçümsenecek bir şey değil ! Bu; takım olmanın, bu Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın, bu Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım’ın, bu Yönetim’ in, bu futbolcuların ve bu “A Kalite ” Samsunspor taraftarlarının haklı ve büyük, anlamlı bir başarısıdır.

Zaten; futbol tarihinde; Süper Lig’ de mücadele etmiş; dört büyüklere çeşitli mağlubiyetler tattırmış bir takım Samsunspor. Hele hele; kaliteli futbolculardan oluşan bir takım kuran ve bu takımla, en yakın rakibi Manisa FK Spor Kulübü’ ne 10 panlık ( 73 ) fark atan, başarılı ve gurur verici bir takımdır Samsunspor.

Tabi ki; böyle bir takımın başarısında pay sahibi olanları, yukarıda zikrettim. Bana göre; bu takımda, A’ dan Z’ ye kadar, hatta malzemecisinden çaycısına, tüm emeği geçenlerin imzası var bu başarıda.

Şimdi ilk hedef; 1. Lig, ardından da asıl olmamız gereken Süper Lig’ dir ki; bizim bunu da başaracak potansiyelimiz vardır. Ayrıca yeni yapılacak olan ve yurt içi ve yurt dışı transferler de ses getirecek ve herkes, tüm Türkiye, hatta Avrupa Şampiyon Yılport Samsunspor’ u ayakta alkışlayacaktır.

Bundan hiç şüphemiz yoktur. Bugünden itibaren, çalışmalar bir an önce başlamalı ve takıma yeni ve taze kanlar aşılanmalıdır ki; bunu da zaten yönetim uzun bir zamandır araştırmakta olup, olumlu sonuçları mutlaka yeri geldiğinde açıklanacaktır.

Yıport Samsunspor’umuza, 1. Lig hayırlı olsun, Oradan da inşallah; yine Şampiyon olarak Süper Lig’ e yükseleceğiz.

Zira Kulüp Başkanı’ mızın adı YÜKSEL, soyadı YILDIRIM ! Yâni Yılport Samsunspor; Süper Lig’ e, YILDIRIM gibi YÜKSEL”ecektir inşallah !

Samsunspor’ un gerek 55. yaşını gerekse de Şampiyonluğunu yürekten kutlarım.

“ŞEN OLA SAMSUNSPOR, ŞEN OLA ! ”

Saygılarımla.

Oktay ZERRİN

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle