Samsun son dakika haberleri - 19 Ekim 2019, Cumartesi

” SEN ÇARPAR BU YÜREK ” BASKIYA GÖNDERİLDİ !

1 Ekim 2019
” SEN ÇARPAR BU YÜREK ” BASKIYA GÖNDERİLDİ ! için yorumlar kapalı
” SEN ÇARPAR BU YÜREK ” BASKIYA GÖNDERİLDİ !

Samsun Ayvacık doğumlu, aslen Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay ZERRİN’ in 4. ve yeni şiir kitabı ” Sen Çarpar Bu yürek ” baskıya gönderildi.

Antalya Alanya BAYGENÇ Yayın Sahibi Arslan BAYIR ” Şair ve yazar sayın Oktay Zerrin bey ile daha önceki yıllarda Bafra’ da bazı şiir etkinliklerinde bir araya gelip tanışma fırsatı bulmuştuk.

Kendisinine ait 3 şiir kitabından 3. sü ” Sevgi Güneşi Çocuklar ” bizimyayınevi Baygenç’ ten piyasaya çıkmıştı. Şimdi de Oktay beyin ” Sen Çarpar Bu Yürek ” adlı 4. şiir kitabını yayınlamak da yine bizim yayınevine kısmet oldu. Hayırlı olsun.” dedi.

Şair, yazar Oktay Zerrin ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi :

“İlk kitabım ” Sevgi Ufkundan Şarkılara ” Antalya Sahil Kitap, 2. şiir kitabım ” Dünya Çocukla Güzel ” Bafra Ofset, 3. şiir kitabım ” Sevgi Güneşi Çocuklar ” Antalya Baygenç Yayın’ dan piyasaya çıkmıştı.

Yakında piyasaya çıkacak olan 4. yeni şiir kitabım ” Sen Çarpar Bu Yürek ” de Antalya Baygenç Yayın’ dan piyasaya çıkmak üzere baskıya gönderilmiş bulunuyor.

Baygenç Yayın Sahibi, sayın Araştırmacı Yazar ve emekli eğitimci sayın Arslan Bayır; sağolsun kitabımın önsözünü yazarak beni onore ettiler. Yeni şiir kitabım Bafra ve Türkiye’miz edebiyat ve şiir dünyasına şimdiden hayırlı olsun. ”

Haber Merkezi- Bafra

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

” SEN ÇARPAR BU YÜREK ” BASKIYA GÖNDERİLDİ ! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.