Samsun son dakika haberleri - 14 Aralık 2019, Cumartesi

SAMSUNSPOR ŞAHLANACAK

20 Temmuz 2019
227 kez okundu
SAMSUNSPOR ŞAHLANACAK için yorumlar kapalı

Geçen sezon kıl payı ve bazı yapılan kişisel hatalara, umarım bu yeni futbol sezonunda düşmeyiz. Ben şahsen henüz erken bir şeyler dememeyi daha sağlıklı buluyorum ancak yeni sezondan oldukça umutlu olduğumu söyleyebilirim.

Zira; başımızdaki Antrenör uzun süre, önemli takımlarda, başarı grafiği çizmiş, kendini her halukârda ispatlamış, deneyimli, kariyerli bir hocamız sayın İrfan BUZ.

Sayın BUZ, futbolun o katı, buz dağlarını eritmek için, şanssızlıkların ve yapılan bazı yanlış uygulamaları eksiden artı hanesine kaydetmek için bizimle. Bu kadar başarılı bir hocanın da bizi seneye 1. Lig’e; ardından da özlemini çektiğimiz Süper Lig’e taşıyacağından şüphemiz yoktur.

Yeter ki; takım, taraftar, yönetim ve şehir olarak bu misyon ve vizyona sahip çıkılsın. Yeter ki yine aynı geçen yılki bazı hatalara düşmeyelim. Her konuşana itibar edip; futbolun başarı yoluna engeller koymayalım. Birlik, beraberlik içerisinde hedefe, Şampiyonluğa kitlenelim.

Başarı da öyle lafla değil; icraatla olur ama iyi bir icraatla. Yoksa uğrunda inanılmayan hiç bir iş ve dava; sıradan bir iş ve dava konumuna düşer. Yılport Samsunspor’un her türlü eksileri artıya çevirebilecek bir potansiyeli, maddi ve manevi zenginliği vardır. Yeter ki herkes bir bütün olarak bu güzel ve artı potansiyel kaynakların farkında, bilincinde ve takibinde olsun.

Samsunspor’ un yeni transfer çalışmaları ise göründüğü kadarıyla; iyi, güzel ve başarılı diye düşünüyorum ancak, bu yeni sezonda bizi bir hayli zorlayacak bazı ekipler de var. Zaten mücadele olmazsa ; şampiyonluk bile kazanılsa tat vermez. Biz; takım olarak; birlik ve beraberlik anlayışı ile ve değerli hocamızın vereceği taktik ve temel futbol bilgileriyle,” bu sene o sene ” diye; dilimize marş olan sözü, bu yıl inşallah gerçeğe çevireceğiz.

Yolumuzda önemli ve güçlü rakiplerimiz olacaktır ama biz de çok kaliteli, tecrübeli ve yaptığı ve yapacağı transferleriyle güçlü bir takımız. Öyle kolay pes edecek durumda değiliz ve de bunu da yani başarısızlığı da asla düşünmüyoruz, düşünmemeliyiz de.

Şimdi, hedefe pür dikkat odaklanmış, fizik ve kondisyon bakımından güçlenmiş bir Samsunspor, inşallah ligin tozunu atacak ve bizleri, özlenen o mutlu sona yani Şampiyonluğa taşıyacaktır.

Bu şehir, bu vefalı taraftarlar, bu inanmış yönetim İsmail UYANIK ile, İrfan BUZ ile, Yüksel YILDIRIM ile ve ahde vefalı taraftarlarıyla ve de tüm futbolcular, tesis çalışanları ile bir olup, o şanlı başarının, şampiyonluğun Samsunumuza getireceklerinden hiç şüphemiz yoktur.

Ben, yapılan transferlerden şimdilik söz etmeye gerek görmüyorum. Zira; tüm yapılan transferlerin hangi kalitede olduğunu, siz değerli okurlarımız zaten basın yoluyla biliyor. Ben sadece; yeni transferlerin olumlu ve ilerde ses getirebilecek düzeyde olduğu kanaatindeyim ve inşallah da yanılmam.

Bu duygu ve düşüncelerle; yeni sezon öncesi ilk köşe yazımı siz değerli okurlarımla paylaşmaktan sonsuz haz ve mutluluk duyuyor, hepinizi en Yüce’ ye sevgi ve saygılarımla emanet ediyorum.

Oktay ZERRİN

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.