Samsun son dakika haberleri - 11 Ağustos 2020, Salı

yabancı dizi izle

Samsunspor Ertuğrul Sağlam Hoca’ya Teslim!

17 Kasım 2019
Samsunspor Ertuğrul Sağlam Hoca’ya Teslim! için yorumlar kapalı
Samsunspor Ertuğrul Sağlam Hoca’ya Teslim!

Ertuğrul Sağlam Samsunspor’da 5 yıllık imza attı

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam Yıldırım, Holding Genel Merkezi’nde bir araya geldi. Sağlam ile beş yıl boyunca Samsunspor’un teknik direktörlüğünü yapması konusunda anlaşmaya varıldı.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam Yıldırım, Holding Genel Merkezi’nde bir araya geldi.

Sağlam ile beş yıl boyunca Samsunspor’un teknik direktörlüğünü yapması konusunda anlaşmaya varıldı. Samsunspor’dan yapılan açıklamaya göre, “Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Sayın Ertuğrul Sağlam Yıldırım, Holding Genel Merkezi’nde bir araya gelmiş ve Sayın Sağlam’ın beş yıl boyunca Yılport Samsunspor’un teknik direktörlüğünü yapması konusunda anlaşmaya varmışlardır. Resmi sözleşmeyi Salı günü bir basın toplantısı ile imzalayacak olan yeni teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam, takımımızın bu hafta oynayacağı Hekimoğlu Trabzon maçını tribünden takip edecektir. Sayın Sağlam’a yuvana ‘tekrar hoş geldin’ diyor büyük başarılara hep birlikte imza atacağımıza olan inancımızı vurgulamak istiyoruz.” denildi.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Samsunspor Ertuğrul Sağlam Hoca’ya Teslim! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle