Samsun son dakika haberleri - 07 Aralık 2019, Cumartesi

SAMSUN ÇERKES DERNEĞİ’NDE SEZONUN İLK KAHVALTISI    

19 Kasım 2019
SAMSUN ÇERKES DERNEĞİ’NDE SEZONUN İLK KAHVALTISI     için yorumlar kapalı
SAMSUN ÇERKES DERNEĞİ’NDE SEZONUN İLK KAHVALTISI    

Samsun Çerkes Derneği, Pazar günü, sezonun ilk kahvaltısını Kafkas Dernekleri Federasyonu  (KAFFED) Genel Başkanı Yıldız Şekerci’nin katılımı ile dernek binasında düzenlendi.

Özellikle toplumun büyüklerinin yoğun katılımlarının gerçekleştiği kahvaltı organizasyonu, genç ve kadınların yoğun el emeği ve iş birliği ile ortaya çıkan lezzetli  ürünler ve birlikte sohbet ederek kahvaltı yapmanın da tadı ile zengin bir kahvaltı sofrasında dernek üye ve hemşehrilerinin buluşmasına vesile oldu.
‘ÇERKES DERNEKLERİMİZLE GURUR DUYUYORUM’
Dernekler ve federasyonun güçlü ilişkilerinin önemine vurgu yapan, Kafkas Dernekleri Federasyonu  (KAFFED) Genel Başkanı Yıldız Şekerci bu yapıların yakın tarih içerisinde bir çok güçlük ile  kurularak bugünlere geldiğini ve Samsun Çerkes Derneği gibi 50 yaşını aşmış Türkiye’de birçok derneğin bulunduğunu, bu nedenle de gençleri ile, büyükleri ile, kadınları ile bu yapılara sahip çıkmanın önemli bir tarihsel sorumluluk olduğunu belirtti.
(KAFFED) GENEL BAŞKANI BÜYÜK İLGİ TOPLADI
Samsun Çerkes Derneği’nin  bağlı olduğu üst çatı örgütü Kafkas Dernekleri Federasyonu  (KAFFED) Genel Başkanı Yıldız Şekerci’nin ve beraberindeki heyetin de kahvaltıya iştirakleri ve genel olarak KAFFED hakkındaki bilgilendirmeleri, önemli bir beğeni ve takdir ile karşılandı. Sohbetler eşliğinde devam eden kahvaltı, gençlerin kurduğu düğün ile sona erdi.
Köksal ÖNER
HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

SAMSUN ÇERKES DERNEĞİ’NDE SEZONUN İLK KAHVALTISI     Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.