Samsun son dakika haberleri - 12 Temmuz 2020, Pazar

yabancı dizi izle

SAMSUN BİL KOLEJİ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI

25 Mayıs 2019
SAMSUN BİL KOLEJİ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI için yorumlar kapalı
SAMSUN BİL KOLEJİ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI

20-23 Mayıs 2019 tarihleri arasında Isparta’da yapılan Okullar Arası Yıldızlar Badminton Türkiye Şampiyonasında Birinci olan Samsun Bil Koleji Öğrencilerinden Anıl Atan, Arda Atan, Miraç Kantar, Kerem Acu ve Mustafa Tuncer’e madalya töreni düzenlendi.

Düzenlenen törene Bil Holding Genel Müdürü Şükrü Nurçin’de katıldı. Nurçin Samsun Bil Kolejinin başarılarından büyük gurur duyduklarını ifade ederek; “Biz her zaman yanınızdayız. Nerede başarı varsa orada Bil Öğrencileri vardır. Biz Bil Kolejleri olarak büyük bir aileyiz” diyerek konuştu. Nurçin daha sonra öğrencilere madalya ve kupalarını takdim ederek onları tek tek tebrik etti.

TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNU KAZANARAK SAMSUNA BÜYÜK GURUR YAŞATTILAR

Samsunun önde gelen özel eğitim kurumlarından birisi olan Samsun Bil Koleji başarılarına bir yenisini daha ekledi. Isparta’da yapılan Okullar Arası Türkiye Badminton finallerinde birinciliği elde eden Samsun Bil Koleji Samsuna Türkiye Badminton Şampiyonluğunu kazandırdılar. Samsun Bil Koleji daha önce de üç kez Türkiye Şampiyon olmuştu. Dördüncü kez Şampiyon olmanın sevincini yaşayan öğrenciler hedefimiz 5. Şampiyonluğa imza atmaktır. Okulumuzu ve Ülkemizi Uluslararası müsabakalarda da temsil etmek istiyoruz dediler.

Şampiyonada Samsun Bil Koleji Türkiye Birincisi olurken, 2. liği Bursa Gürsu Hamdi Çalış Ortaokulu, 3.lüğü ise Bafra Atatürk Ortaokulu kazanmıştı.

ÜST ÜSTE DÖRDÜNCÜ KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDULAR

SAMSUNA COŞKU VE HEYECAN YAŞATTILAR

Samsun Bil Kolejinin başarılarına bir yenisini daha ekleyerek Okullar arası yıldızlar Badminton Türkiye Şampiyonluğunu kazanmasının Samsunda büyük coşku ve heyecana yol açtığı görüldü.

TURAN ARSLAN: ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUM

Samsun Bil Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Turan Arslan: ” Öğrencilerimiz başarılı bir sınav vererek şehrimize Badminton Türkiye Şampiyonluğu kazandırdılar. Her zaman onların yanında olduk. Kazanmaları için gereken desteği verdik. Bize bu gururu yaşatan öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

SAMSUN BİL KOLEJİ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle