Samsun son dakika haberleri - 19 Nisan 2019, Cuma

SAMSUN AK PARTİ’DE GENEL MERKEZ İSTİŞARESİ

2 Ağustos 2018
SAMSUN AK PARTİ’DE GENEL MERKEZ İSTİŞARESİ için yorumlar kapalı
SAMSUN AK PARTİ’DE GENEL MERKEZ İSTİŞARESİ

AK PARTİ’DE İSTİŞARE TOPLANTISI

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Samsun’a gelerek il başkanı, belediye başkanları, ilçe başkanları, il ve ilçe yerel yönetimler başkanları ve kadın kolları başkanı, il gençlik kolları başkanı ile önce toplantıda bir araya geldi ardından tek tek görüşme yaptı.

TEK TEK GÖRÜŞTÜ
Samsun’a gelen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, istişare toplantısı gerçekleştirdi. AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda gerçekleşen topantıya AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi’nin yanı sıra AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Oğuzhan Serinkaya, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, 16 ilçe belediye başkanı, ilçe başkanları, il ve ilçe yerel yönetimler başkanları katıldı. Mehmet Geldi, toplantının ardından AK Parti Samsun İl Başkanlığı’ında tek tek görüşme yaptı.
GÖNÜLLERE GİRİN UYARISI YAPTI
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, AK Parti teşkilatlarının her zaman sahada ve seçimlere hazır olduğunu vurguladı, Mehmet Geldi’ye ziyaretinden dolayı teşekkür etti. . AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi ise, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önce belediye başkanlarına yaptığı, “Gönüllere girin” uyarısını dile getirdi. Geldi, 24 Haziran seçimlerinde gösterilen gayret için AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman nezdinde tüm teşkilata teşekkür etti.
HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

SAMSUN AK PARTİ’DE GENEL MERKEZ İSTİŞARESİ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.