Samsun son dakika haberleri - 12 Temmuz 2020, Pazar

yabancı dizi izle

SALLA BAYRAĞI ZİRVEYE DOĞRU !

31 Ekim 2019
266 kez okundu
SALLA BAYRAĞI ZİRVEYE DOĞRU ! için yorumlar kapalı

Cumhuriyet’imizin 96. Yıldönümü nedeniyle; böyle bir başlıkla başlamak istedim bugünkü köşe yazıma. “Salla bayrağı, zirveye doğru “

Türk Milleti için; hayatlarında önemi olan bazı değerler vardır. Bunlardan birisi vatan, birisi bayrak bir diğeri ise insan sevgisi ve saygıdır.

Elbette daha çok değerlerimiz var fakat hepsini yazsak yine de bitiremeyiz. Bizi biz yapan birçok manevi değerlerimiz su götürmez bir gerçektir.

Bunların yanı sıra; bir de spor sevgisi vardır ki; özellikle erkekler başta futbol olmak üzere bu spor sevgisini yüreklerinde hisseder ve zevk alır spordan. Sporun her branşın ayrı bir değeri, sevgisi, hayranı ve taraftarı vardır.

Neyse; biz şimdi sadede gelelim ve Yılport Samsunspor’ un namağlup olduğu halde zirvedeki, lider Manisa FK ile arasındaki 6 puanlık farkın açılması halinde umutlarımız azalabilir.

Biz yine de lider ile aramızdaki bu farkın kapatılabileceği düşüncesindeyiz. Zira; lig daha uzun bir maraton olup daha oynanacak çok maç var. Niçin Manisa FK maçlarında puan kaybetmesin ki ? Ligde bazen çok sürpriz sonuçlar alınabiliyor. Bir bakıyorsunuz; favori takımlar bile ligde puan kayıpları yaşayabiliyor.

Yeter ki ayaklarımız yere sağlam bassın. Yere basarken bazı düşmeler, darbeler alabiliriz, aldık da zaten. Hiç olmazsa bundan sonraki maçlarımızı iyi sonuçlarla tamamlayalım ki; arzu ettiğimiz hedeflere erişebilelim.

Panik yok; takımın İrfan Buz hocadan sonraki Ziraat Türkiye Kupası’ nda, Gümüşhanespor’ dan 3 puanı 3 golle alması, bence çok güzel ve gerekli bir manevi doping etkisi yaptı ve de sanırım ki yapmaya da devam edecek.

Özellikle 2. yarıda umut veren bir futbol sergileyen Yılport Samsunspor’ u; inşallah gelecek maçlarda çok güzel, başarılı sonuçlar bekleyecek.

Yoksa; ana hedefimiz olan; doğrudan 1. Lig’e ve bir sezon sonra da Süper Lig’ e yükselmek için olmalıdır asıl mücadelemiz. Play-off’ lardan ziyade; biz doğrudan ve şampiyon sıfatımızla yükselmeliyiz bir üst lige ve bunu başaracak bir potansiyeli de futbolcusu da, vefalı taraftarları ile yönetimi de mevcuttur.

O halde ne diyoruz : ” Salla bayrağı zirveye doğru ! ”

Oktay ZERRİN

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle