Samsun son dakika haberleri - 23 Ağustos 2019, Cuma

PANİK YOK, PLAY-OFF VAR !

25 Nisan 2019
179 kez okundu
PANİK YOK, PLAY-OFF VAR ! için yorumlar kapalı

Bu köşe yazısının başlığı; zaten her şeyi anlatıyor da biz yine de biraz konuyu açalım ki net olarak ne demek istediğimiz belli olsun

Evet, şimdi ligde; 1. ve şampiyon olarak direkt 1. Lig’ e çıkabilmemiz için; Keçiörengücü ile Kastamonuspor takımlarının mağlup, Samsunspor’ un da maçlarını galip bitirmesi gerekiyor ki; bu ithimal de biraz zor gibi görünüyor.

Ancak; Play-Off kesin şu anda ve biz gerçekçi olarak, şimdi bu hedefe hazırlanalım. Yani, bu sezon şu 1. Lig’ e hayırlısıyla bir çıkalım da gerisi kolay olur inşallah.

Elbette ki; gönül ligi birinci ve şampiyon olarak tamamamak isterdi fakat Play- Off’ lardan birinci ve şampiyon olarak 1. Lig’ e yükselebilmek de büyük bir başarı olur. Bunu başaracak güç ve potansiyel de mevcuttur, yeter ki biz bu hedefe odaklanıp buna inanalım ve güvenelim.

Biz spor köşe yazarlarına düşen de; bu saatten sonra artık bizler de kendimizi Play- Off’ lara odaklayalım; takımı zafere giden yolda yalnız bırakmayalım. Umutsuz yazı ve yorumlarla futbolcuların moral ve motivasyonlarını zedelemeyelim.

Gün; birlik ve beraerlikgünüdür. O halde; hepimiz bu takımı 1. Lig yolunda, olumlu yöne kanalize edelim ki; sonunda yüzlerimiz gülsün, gönül bahçemizde çiçekler açsın.

Hedefimiz belli, yol belli, biz bu aşka inandık besbelli. Hadi aslan parçaları, hadi futbol yıldızları; gösterin gücünüzü, kutlayalım bu mutlu son olacak günümüzü.

İsmail UYANIK, Yüksel YILDIRIM, İsmet TAŞDEMİR, Yılport Samsunspor’ lu oyuncular, taraftarlar, Samsun ve ilçe Yerel Basın’ ı, A’ dan Z ‘ ye; yüreği SAMSUNSPOR aşkı, sevdası ile dop-dolu olanlar; hadi hep beraber; tutup şu 1. Lig Kupası’ nın ucundan, kaldıralım mavi gökyüzüne !

Allah’ ın izniyle bu kupa, Samsun’ a gelecek ve bizler de 1. Lig’ i şampiyonluk marşlarıyla şereflendireceğiz.

Yolunuz açık olsun. Zafer bizim olsun. !

Oktay ZERRİN

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yazarın Son Yazıları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.