Samsun son dakika haberleri - 05 Haziran 2020, Cuma

yabancı dizi izle

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN BİR SOSYAL SORUMLULUK HAREKETİ

7 Ekim 2019
ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN BİR SOSYAL SORUMLULUK HAREKETİ için yorumlar kapalı
ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN BİR SOSYAL SORUMLULUK HAREKETİ

Her geçen gün artan çevre ve hava kirliliği; her ülkeden, her yaştan insanı olumsuz etkiliyor. Bilim adamlarının dünyanın hızla yaşanması güç bir gezegen haline geldiğini, eğer gerekli adımlar atılıp önleyici tedbirler alınmazsa sürecin çok daha hızlı ve acı verici olacağını belirten açıklamaları pek çok insanı harekete geçirdi.

Samsun Özel Eğitim Uygulama Okulu III’ üncü Kademe öğrencileri, öğretmenleri tarafından bazı sivil toplum örgütleri ve spontane gelişen sosyal sorumluluk hareketleri; bu noktadan yola çıkarak doğayı koruyucu tedbirleri yaygınlaştımak için çevre temizleme eylemleri başlattılar. Günden güne insanlardaki farkındalığı artıran bu
eylemlere özel öğrenciler de katıldı.
SAHİL TEMİZLEME ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Samsun Özel Eğitim Uygulama Okulu III’ üncü Kademe öğrencileri, öğretmenleri  Pınar Kınalı, Nurdan Arık, Burcu Baloğlu, Osman Turan, Tuba Yalmancı, Seher Aksuoğlu  ve uzun dönem projesi ile gönüllü olarak okulda çalışan Alina Tranegger eşliğinde Samsun Atakum ilçesi Çobanlı İskelesi civarı boyunca sahil temizleme etkinliği gerçekleştirdi. Etkinliği düzenleyen öğretmenlerden Pınar Kınalı; bunun sadece başlangıç olduğunu,daha fazla etkinlikle öğrencileri ile birlikte bu projenin süreceğini ve farkındalığı artırmak için Samsun ‘da her yerde olacaklarını söyledi.
Köksal ÖNER
HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN BİR SOSYAL SORUMLULUK HAREKETİ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle