Samsun son dakika haberleri - 29 Kasım 2020, Pazar

yabancı dizi izle

MUTLULUĞA YELKEN AÇTILAR

20 Temmuz 2020
MUTLULUĞA YELKEN AÇTILAR için yorumlar kapalı
MUTLULUĞA YELKEN AÇTILAR

Samsun Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü personeli Eser Akbaş, Fuar içi Derya Düğün Salonu Kır Bahçesinde düzenlenen muhteşem nikah töreninin ardından özel bir şirkette çalışan Meltem Önder ile mutluluğa yelken açtılar.

Yolspor Genel Kaptanı İlhan Akbaş ve eşi ev hanımı Hava Akbaş çiftinin Samsun Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü personeli oğulları Eser Akbaş ve Emekli Ahmet Önder ve eşi ev hanımı Fatma Önder çiftinin özel bir şirkette çalışan kızları Meltem Önder’le dünya evine girdi.

NİKAHLARINI BAŞKAN KIYDI
Genç çiftlerin nikahını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş kıyarken şahitliklerini ise Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Samsun Şube Başkanı Şener Aydın, Türkiye Futbol Federasyonu Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven ve Merve Önder yaptı.

TELGRAF İLE KATILDILAR
Nikah merasimine Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Yol-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun çektiği telgrafla katılırken, Akbaş ve Önder ailelerinin yanı sıra Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın Sözcüsü ve ayrıca Türk Kızılay Canik Şubesi Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Köksal Öner, Türkiye Futbol Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, İlkadım ilçe Gençlik Hizmet ve Spor Müdürü Murat Turan, Türkiye Futbol Adamları Derneği Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Bayrak, Samsun İl Hakem Kurulu Başkanı Helim Balakçı, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Samsun Şube Başkanı Samet Çiçek, Orduspor Teknik Sarumlusu Dursun Karamustafa, Teknik Direktör Besim Durmuş, Atakum Belediyespor Teknik Sorumlusu Mustafa Kara, Köksal Ersayın Anadolu Lisesi Müdürü Adnan Özdemir, Yolspor bir önceki Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yıldız, spor camiası ve davetliler katıldı. Eser Akbaş ve Meltem Önder çifti ,”Bu önemli günde yanımızda olan davetlilerimize teşekkür ediyoruz ”dediler.
Köksal ÖNER

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

MUTLULUĞA YELKEN AÇTILAR Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle