Samsun son dakika haberleri - 23 Ağustos 2019, Cuma

MİNE AKTAŞ MHP GENEL MERKEZİ’NDE

6 Aralık 2018
MİNE AKTAŞ MHP GENEL MERKEZİ’NDE için yorumlar kapalı
MİNE AKTAŞ MHP GENEL MERKEZİ’NDE

ATAKUM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MİNE AKTAŞ MHP GENEL MERKEZİ’ NDE

Samsun 27. Dönem Milletvekili Adayı olan Psikolog Mine Aktaş, şimdi de 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde; Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığı için Atakum MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu’na resmi başvuru dosyasını teslim etti.

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde, MHP’den Atakum Belediye Başkan Aday Adayı olan Psikolog Mine Aktaş, MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu’na resmi başvuru dosyasını teslim etti.

MİNE AKTAŞ MHP GENEL MERKEZİ’NDE PROJELERİNİ TESLİM ETTİ

Samsun Atakum MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu’ na resmi başvuru dosyasını teslim eden MHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mine Aktaş; ayrıca Ankara’daki MHP Genel Merkezi’ ne gitti.

Aktaş, projeleri ve çalışmalarıyla ilgili olarak şöyle dedi:

” Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığı resmi başvurumu yaparak Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz Bey’e; üretken belediyecilik anlayışımızla hazırladığımız projeleri teslim ettim. “

Beni güzel karşılayıp ilgi gösteren sayın Sadir Durmaz beyefendi ile yine genel Merkez’ de görüştüğümüz Ankara Miletvekili ve Kadın Kolları Genel Koordinatörü Nevin Taşlıçay hanımefendiye teşekkür ederim.

Görüşmelerimiz güzel ve iyi geçti. İnşallah hayırlı neticeler elde ederiz. Ülkemiz ve partimiz MHP için hayırlara vesile olur inşallah. ”

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

VİDEO: https://www.facebook.com/mineaktas55/videos/vb.623408954/10156680762428955/?type=2&video_source=user_video_tab

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

MİNE AKTAŞ MHP GENEL MERKEZİ’NDE Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.