Samsun son dakika haberleri - 19 Nisan 2019, Cuma

MİLLETVEKİLLERİ KAPIKAYAFESTTE

29 Temmuz 2018
MİLLETVEKİLLERİ KAPIKAYAFESTTE için yorumlar kapalı
MİLLETVEKİLLERİ KAPIKAYAFESTTE

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Orhan Kırcalı Bafra Belediyesi tarafından düzenlenen birçok Kurum ve Sivil Toplum örgütü tarafından desteklenen 2. Kapıkaya Doğa Sporları Festivaline katıldı

Festivale aileleri ile birlikte katılan Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan Orhan Kırcalı festival alanını gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan ve Orhan Kırcalı,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç eşliğinde Festival etkinliklerine katıldılar.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konu ile ilgili olarak: “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz festivalimize halkımızın yoğun ilgisinin yanında, milletvekillerimiz de katılımda bulunarak katkı sağladılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Sadece Bafra için değil, Bölge  içinde bir kazanım olduğunu düşündüğümüz festivalimizi ulusal ve uluslararası arena da tanıtımını sağlamak için el birliği içinde çalışıyoruz. Kapıkayafest ilerleyen yıllarda marka proje olmak yolunda emin adımlarla ilerliyor” diye konuştu.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

MİLLETVEKİLLERİ KAPIKAYAFESTTE Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.