Samsun son dakika haberleri - 05 Haziran 2020, Cuma

yabancı dizi izle

MERHUM CEMAL ÖĞRETMENİN PLAKETİ ÖĞRETMEN EŞİNE TAKDİM EDİLDİ

9 Haziran 2019
MERHUM CEMAL ÖĞRETMENİN PLAKETİ ÖĞRETMEN EŞİNE TAKDİM EDİLDİ için yorumlar kapalı
MERHUM CEMAL ÖĞRETMENİN PLAKETİ ÖĞRETMEN EŞİNE TAKDİM EDİLDİ

30. Yılı’nı kutlayan; Bafra Anadolu Lisesi, bu okulda 15 yıl görev yapan ve geçirdiği bir kalp krizi nedeniyle; kaldırıldığı hastanede tedavi görürken hayatını kaybeden, okulun sevilen Coğrafya öğretmenlerinden Cemal DEMİR’ in plaketi, eğitimci eşi Seher DEMİR’e takdim edildi.

Bafra Anadolu L isesi, 30. Yılı’nı 7 Haziran Cuma günü, okul bahçesindeki İstiklal Marşı’ nın ardından, bahçede toplanan yüzlerce yeni ve eski okul mezunlarıyla, Gençlik ve Hükümet ( İstiklal ) Caddeleri’ nden; Bafra Cumhuriyet Meydanı’ na kadar; ellerinde mezuniyet dönemlerini belirten pankartlar, davul ve mızıka bando takımı ve dillerinde çeşitli marşlar ile yürüyüş gerçekleştirdiler.

Yürüyüş; Atatürk Anıtı’ na okul çelenklerinin konulmasının ardından yapılan konuşmalar sonunda; topluca Bafra Beldiyesi, Kültür Merkezi’ ne gidildi.

Burada çeşitli konuşmalar, sinevizyon görüntüleri ve öğrencilerin müzik programı gibi etkinlikleri; Bafra Anadolu Lisesi, 30.Yıl Plaket Töreni takip etti.

Törende; gerek hayatta gerekse de hayatta olmayan okul öğretmenleri, yeni ve eski idareciler ve emeği geçen okul personeli için Plaket Töreni gerçekleştirildi.

Plaket Töreni’nin en anlamlı görüntüsü ise; bu okulda görev yaparken vefat eden; Coğrafya Öğretmeni Cemal Demir’ in 30. Yıl Plaketi, eğitimci eşi Seher Demir’e takdim edilirken gerçekleştirildi.

Plaketi alan Öğretmen Seher Demir ” Keşke eşim bu plaketi; hayattayken kendisi alabilseydi ama dediğimiz gibi maalesef olmuyor. Okul Müdürü’müze çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. ” şeklinde duygu ve düşüncelerini dile getirirken, gözyaşlarına ve duygularına hâkim olamadı.

Bu esnada duygu dolu anlar yaşandı. Ayrıca Bafra Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen bir sinevizyon gösterisinde; merhum Cemal Demir öğretmenin görüntüleri aksettiğinde, bütün salondaki öğrenciler, eski ve yeni mezunlar, öğretmenler ve idareciler, alkışlarıyla öğretmenlerine sevgi ve saygı sunumunda bulundular.

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

Seher öğretmene merhum eşi için plaket videosu: https://www.facebook.com/oktay.zerrin.3/videos/a.565282937211888/565282960545219/?type=3&theater

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

MERHUM CEMAL ÖĞRETMENİN PLAKETİ ÖĞRETMEN EŞİNE TAKDİM EDİLDİ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle