Samsun son dakika haberleri - 05 Haziran 2020, Cuma

yabancı dizi izle

LOVELET’ TE ŞAİR VE YAZARLARIN İMZA GÜNÜ

21 Haziran 2019
LOVELET’ TE ŞAİR VE YAZARLARIN İMZA GÜNÜ için yorumlar kapalı
LOVELET’ TE ŞAİR VE YAZARLARIN İMZA GÜNÜ

Çocuk Gelişimi Sanat ve Kültür Festivali;Samsun  Lovelet’ de devam ediyor. 15 Haziran 2019 tarihinde başlayan Festival, 23 Haziran Pazar günü sona erecek

Festival’ de çeşitli konularda etkinlikler gerçekleştiriliyor. Bu etkinliklerden biri de Samsunlu şair ve yazarların imza günü ve kitap standları olup, festivalde yer alan şair ve yazarlar ise şöyle:

Festival Komitesi’ nden şair ve yazar Asude Mert ve yazar İlknur Ünsal, Samsun Yazarlar Derneği Başkanı ve Araştırmacı yazar Ahmet Seven, Kültür Bakanlığı Halk şairi Birfani mahlaslı Mehmet Alan, Emekli Eğitimci, şair ve yazar Bedriye Yazgan ve oğlu yazar Vahit Yazgan, sinema sanatı ile ilgilenen Araştırmacı yazar İlker Mutlu, Araştırmacı yazar Zekeriya Çavuşoğlu, şair Haluk Yolsal, şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay Zerrin.

Festival’ e davet edilen Samsun 19 Mayıs ilçesinden; Kültür Bakanlığı Halk Şairi Alaeddin Dursun ise; oğlu Hasan Hüseyin Dursun’ un hastanede yoğun bakımda tedavi görmesi nedeniyle katılamamış olup, festivalin son günlerinde müsait olursa katılacağı öğrenildi.

Haber : Oktay ZERRİN- Samsun

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

LOVELET’ TE ŞAİR VE YAZARLARIN İMZA GÜNÜ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle