Samsun son dakika haberleri - 22 Nisan 2019, Pazartesi

KILIÇ’TAN 17. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

14 Ağustos 2018
KILIÇ’TAN 17. YIL DÖNÜMÜ MESAJI için yorumlar kapalı
KILIÇ’TAN 17. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN HAMİT KILIÇ’IN

AK PARTİ 17.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti’nin kuruluşunun 17.Yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kılıç mesajında şu ifadelere yer verdi:

14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. AK Parti, siyasi ve ekonomik sıkıntılarla yoğun bir şekilde uğraştığı dönemde ülkemize bir güneş gibi doğmuştur. İşimiz hizmet, gücümüz millet sözüyle başlayan bu kutlu yürüyüş bugün 17 yaşına girmiştir.

AK Parti, sahip olduğu AK kadrolarla 17 yıla birçok hizmeti sığdırmış, milletimizin desteği ile Türkiye’de yeni ufuklar açmış,  yeni yatırımlarla, yeni proje ve çalışmalarla ülkemiz her alanda hızla büyüyerek hak ettiği noktaya gelmiştir. Kurucu liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 17 yıl önce “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sözüyle başlayan bu kutlu yolculuğumuz, ilkelerimizden ve ‘Halka Hizmet Hak’ka Hizmet’ anlayışımızdan sapmadan kararlılıkla devam etmektedir.

AK Parti, Türkiye’mizin birçok alanda yaşadığı temel sorunları yok etme kararlığı ile yola çıkarak, demokratikleşme, hukuk devleti ilkesinin yerleşmesi, ekonomik büyüme, sivilleşme ve özgürlükler anlamında ciddi reformlar gerçekleştirmiştir. İnsan odaklı hizmet anlayışı içerisinde ülkemizin her köşesinin büyük bir bayındırlık hizmetleri ile tanışması yeni bir belediyecilik ve yerel yönetimler anlayışının getirilmesi şehirlerimizin kötü görüntülerinden kurtularak yaşanılabilir modern kentler haline getirilmesi gibi hizmetler başarı ile hayata geçirilmiştir. AK Parti ülke sevdasını, vatan aşkını en üst seviyede hissedenlerin partisi olarak kuruluştan bugüne kadar hizmet siyasetinin merkezi olmuş ve bu sayede milletin gönlünde apayrı bir yer bulmuştur.”

Tüm bu güzelliklerin yanı sıra, kurulduğu günden bu yana sayısız hizmeti milletle buluşturan partimiz, hükümetlerimiz kapatma davalarına, e muhtıralara, darbe girişimlerine ve birçok saldırıya maruz kalmıştır. Son olarak 15 Temmuz 2016 tarihinde dünyada eşi benzeri görülmemiş bir darbe girişimi, bir işgal girişimi ile karşı karşıya kaldık. Tüm dünyanın gözü önünde ülkemizin yükselişini hazmedemeyen dış güçler ve onların içerideki hain işbirlikçileri tarafından tertip edilerek gerçekleşen bu kalkışmada kalleş FETÖ terör örgütü Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve milletine karşı silahlı saldırıda bulunarak alçakça bir darbe girişimine yeltenmişlerdir. Ama aziz milletimizin dik duruşu ile neye uğradıklarını şaşırmışlar, milletin ve devletin gücü karşısında yenilgiye uğramışlardır. Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ile meydanlara, yollara, sokaklara inen halkımız hainlere en güzel cevabı vermiştir. Bu hain darbe girişiminde vatan için gözünü kırpmadan tankların, bombaların karşısına dikilen ve vatan uğruna canını veren tüm şehitlerimize Allah’tan Rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

KILIÇ’TAN 17. YIL DÖNÜMÜ MESAJI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.