Samsun son dakika haberleri - 22 Nisan 2019, Pazartesi

KAPIKAYAFEST FOTO MARATON 1. Sİ BAFRALI HAKİME KÜÇÜK

14 Ağustos 2018
KAPIKAYAFEST FOTO MARATON 1. Sİ BAFRALI HAKİME KÜÇÜK için yorumlar kapalı
Resim bulunamadı

2. Uluslararası, Kapıkayafest Festivali’ nde düzenlenen Foto Safari Fotoğraf Yarışması’ nda birinciliği; Bafra Anadolu Lisesi Resim Öğretmeni ve Bafra Fotoğraf Kulübü fotoğrafçısı, Bafralı Hakime Küçük kazandı.

Bafra Öğretmenevi’ nde düzenlenen ödül töreninde birinci olan Görsel Tasarım ve Resim Öğretmeni ve Bafra Fotoğraf Kulübü fotoğrafçısı Hakime Küçük şöyle dedi:

” 2.Uluslararası Doğa Sporları ve Kültür Festivali Kapıkayafest muhteşem organizasyon ve güzelliklerle yaşandı. Emeği geçen herkese , her kuruma teşekkür ederim . Düzenlenen foto Maraton’ da birincilik almış olup ayrıca sergilenmeye değer bulunan eserlerim de bu sergide yer alacak.

Yarışma Sıralaması ise şöyle oluştu

1. Hakime Küçük- Bafra

2. Emre Uzunlar – Samsun

3. Hülya Şahinol – Bafra

Bafra Fotoğraf Kulübü fotoğrafçısı Hülya Şahinol ise Kapıkayafest fotoğraf yarışması’ nda 3. lük alan” Tütün Hasadı ” adlı eseriyle ilgili olarak ” Bu fotoğrafı yere yatarak çektim. ” dedi.

ELBAK Makine Mühendislik Şirketi’ nin, 30. Yıl Onuru ve Anısı’ na düzenledikleri ” Sürdürülebilir Dünya ve Endüstriyel Gelişim ” konulu, Ulusal Fotoğraf Yarışması’ nda da ödül kazanan yarışma birincisi, Bafralı Hakime Küçük’ ün eserleri İstanbul’ da sergilenmişti.

Bafra Fotoğraf Kulübü Başkanı ve fotoğraf sanatçısı Cemile Sultan Çelebi, Kapıkayafest’ i düzenleyen ve emeği geçen herkese ve yarışmada dereceye giren Bafra Fotoğraf Kulübü sanatçılarına ve dereceye girenlere teşekkür edip kendilerini kutladı.

Bizler de; Birinci Bafralı Hakime Küçük, 2. Emre Uzunlar ( Samsun ) ve 3. Bafralı fotoğraf sanatçısı Hülya Şahinol’ u kutlarız.

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

KAPIKAYAFEST FOTO MARATON 1. Sİ BAFRALI HAKİME KÜÇÜK Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.