Samsun son dakika haberleri - 20 Ekim 2019, Pazar

İŞKUR İL MÜDÜRÜ’NDEN BAŞKAN DEMİRTAŞ’A ZİYARET

12 Haziran 2019
İŞKUR İL MÜDÜRÜ’NDEN BAŞKAN DEMİRTAŞ’A ZİYARET için yorumlar kapalı
İŞKUR İL MÜDÜRÜ’NDEN BAŞKAN DEMİRTAŞ’A ZİYARET

DEMİRTAŞ İŞSİZLİĞİ AZALTACAK ÇALIŞMALARI ÖNEMSİYORUZ

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)Samsun İl Müdürü Haşim Meydan , İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Demirtaş, İşsizliğin azaltılmasıyla ilgili yapılacak çalışmaları önemsiyoruz”dedi.

Gazi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette istihdama yönelik başlatılan çalışmalar hakkında Başkan Demirtaş’a bilgiler veren İş-kur İl Müdürü Haşim Meydan,”İstihdamın korunması ve artırılması, nitelikli istihdamın desteklenmesi gayesiyle Bakanlığımız himayelerinde; kurumumuz ve SGK tarafından sunulan teşviklerin ve uygulamalardaki yenilikleri işverenlerimize anlatıyoruz. İl genelindeki çalışmalarımız oldukça verimli geçiyor. Bize destek olan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”İşkur sadece işsizlerle iş arayanları buluşturan bir mekan veya resmi kurum değil, herkese iş bulan, iş adamlarımıza da büyük destek sağlayan bir kurum haline gelmiştir.Gerek istihdam konusunda ve gerekse basınla iletişim ve haber konusunda iyi olan kurumlarımızdandır. Kurum tarafından açılan kurslara gösterilen ilgi ve bunun sonucunda da istihdam sağlanması önemlidir. Eğer işverenler sağlıklı bilgi sahibi olurlarsa devletimizin sağlamış olduğu avantajları kullanarak istihdama katkı sunarlar ”dedi

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

İŞKUR İL MÜDÜRÜ’NDEN BAŞKAN DEMİRTAŞ’A ZİYARET Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.