Samsun son dakika haberleri - 18 Nisan 2019, Perşembe

İLKADIM’DAN KOŞU YOLU VE HAYAT PARKURU PROJESİ

2 Ağustos 2018
İLKADIM’DAN KOŞU YOLU VE HAYAT PARKURU PROJESİ için yorumlar kapalı
İLKADIM’DAN KOŞU YOLU VE HAYAT PARKURU PROJESİ

iLKADIM’IN YENİ PRESTİJLİ PROJESİ START ALDI.

HAYAT PARKURU PROJESİYLE ŞEHİR NEFES ALACAK

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından Derebahçe Mahallesi Mert Irmağı kenarına inşa edilecek koşu yolu ve yaşam parkuru inşaatı başladı.

İlkadım İlçesi Derebahçe Mahallesinde bulunan Mert Irmağı kenarında yapımına başlanan Yaşam parkuru inşaat alanını ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok incelemelerde bulunarak yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaret esnasında mahalle sakinleri Başkan Tok’a yapımı başlayan proje için teşekkür ederken Başkan Tok’ta hem çocuklara hem mahallelilere yeni projeyi anlattı.

HER AYRINTI DÜŞÜNÜLÜYOR

Mert Irmağı kenarında 20 dönümlük alan, inşa edilecek yaşam parkuru ile muhteşem bir yaşam alanına dönüştürülecek. 2 Km bisiklet yolu ve kauçuk kaplama koşu yolunun yanı sıra 200 metrekare oyun ve fetness alanı, 3 farklı noktada ahşaptan özel tasarlanmış büfe, 2 adet engelli aracı şarj istasyonu, 7 dekoratif çeşme, 3 umumi tuvalet ve 26 ayrı oturma alanında 52 adet bank yer alacak. Her ayrıntının düşünüldüğü yaşam parkuru güvenlik sistemleri ile 24 saat izlenirken alan boyunca zabıta ekipleri de vatandaşın hizmetinde olacak.

TOK; “YENİ MUHTEŞEM PROJEYLE İLKADIM’A PRESTİJ KATIYORUZ”

Yaşam parkuru alanında incelemelerde bulunurken vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Tok, “İlkadım’ımıza ara vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz. Derebahçe Mahallemizde bulunan Mert Irmağı boyunca eşsiz bir projeye hayat vereceğiz. Her şeyin en iyisini hak eden değerli Samsunlular için ailecek sosyal ve spor etkinliklerini gerçekleştirebilecekleri bir alan oluşturuyoruz. En ince detayları bile düşünerek oluşturacağımız yaşam parkuru İlkadım’ın değerine değer katacak prestijli bir proje konumundadır. Proje aşamasından itibaren her aşamasını bizzat kontrol ve takip ederek kısa bir sürede projemizin tamamlanması için işimizin başındayız. Şimdiden bu eşsiz projenin ilçemize, ilimize ve Karadeniz’e hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde ifade etti.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

İLKADIM’DAN KOŞU YOLU VE HAYAT PARKURU PROJESİ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.