Samsun son dakika haberleri - 10 Temmuz 2020, Cuma

yabancı dizi izle

İLKADIM’DA EKİPLER YAĞMUR SONRASI SEFERBER

14 Haziran 2019
İLKADIM’DA EKİPLER YAĞMUR SONRASI SEFERBER için yorumlar kapalı
İLKADIM’DA EKİPLER YAĞMUR SONRASI SEFERBER

İlkadım ilçe genelinde etkili olan yağmur yağışı vatandaşlara zor anlar yaşatmaması için İlkadım Belediyesi ilçe genelinde ekipler seferber oldu.

İlçe genelinde akşam saatlerinden itibaren yağan yağmur sonrası teyakkuza geçen İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler aşağı ve yukarı avdan mahallesinden yağan yağmurun sele dönüşmesi sonrasında kapanan yolları hizmete açarak vatandaşların yardımına koştu. İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, olumsuz hava şartlarından etkilenen vatandaşlar için hummalı bir çalışma başlattı.Kapanan yoları açan vatandaşların yardımına koşan ekipler, gece boyunca çalışmalarına devam etti.

BAŞKAN DEMİRTAŞ SÜRECİ ANBE AN TAKİP ETTİ.

Son yıllarda yaz mevsiminde etkili yağmur yağışlarından vatandaşlarımızın etkilenmemesi için belediyemizde bir kriz masası oluşturulduğunu dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Süreci anbe an takip ederek, tüm taleplere cevap vermeye özen gösterdik. Ekiplerimiz gece boyunca ilçemizin farklı bölgelerinde yağmur suyu tahliyesi ve kapanan yolları hizmete açmak için özveriyle çalıştı. Çalışmalarda görev alan belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız bilmelidir ki dün yoğun yağış sebebiyle ilçemizin bazı bölgelerinde oluşan sorunlar üzerinde gerekli alt yapı çalışmaları titizlikle yapılacaktır.” diye konuştu.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

İLKADIM’DA EKİPLER YAĞMUR SONRASI SEFERBER Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle