Samsun son dakika haberleri - 05 Ağustos 2020, Çarşamba

yabancı dizi izle

İLKADIM KİCKBOKS TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA HAZIRLANIYOR

26 Haziran 2019
İLKADIM KİCKBOKS TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA HAZIRLANIYOR için yorumlar kapalı
İLKADIM KİCKBOKS TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA HAZIRLANIYOR

Samsun İlkadım Belediyesi, Kickboks Takımı; Erzurum’ da yapılacak olan, Türkiye Şampiyonası’ na hazırlanıyor.

Konuyla ilgili olarak; hocaları Fatih KARAGÜL, İlkadım Belediyesi, Kickboks takımının son çalışmaları hakkında şunları söyledi:

” İlkadım Belediyesi Kickboks Takımı’mızla, 01/07 Temmuz 2019 tarihinde Erzurum’da yapılacak olan Türkiye Kickboks Şampiyonası’ na hazırlanıyoruz.

İnşallah bu sene de Madalyalarla döneceğiz. 2018 yılında İlkadım Belediyesi Kickboks Takımı olarak 1 Dünya Şampiyonluğu, 2 Dünya 2. liği, Avrupa Kupası şampiyonlukları ve dereceleri, Türkiye şampiyonlukları ve dereceleri ile toplam 60 madalya ile Türkiye’mizi, Samsun’umuzu ve İlkadım ilçemizi gururla temsil edip, inşallah 2019 yılında da zirvede olacağız.

İlkadım Belediye Başkanı’mız sayın Necattin Demirtaş Beye, Başkan Yardımcımız sayın Şerif Mırık Beye, İlkadım Belediyesi Ailesi’ ne GHSİM Müdürü sayın İsmail Kasapoğlu Beye, İlkadım Halk Eğitim Merkezi Müdürü’müz sayın Murat Yalçınkaya Beye ve İlkadım HEM Ailesi’ ne teşekkür ederiz. ”

Bu arada; Samsun İlkadım Belediyesi, Kickboks Takımı sporcuları, Samsun Lovelet AVM’ deki; Çocuk Gelişim Sanat- Kültür- Eğitim Festivali’ nde, nefes kesen bir gösteri gerçekleştirdi

Sporcuların, 01- 07 Temmuz tarihinde; gerçekleşecek olan, Türkiye Şampiyonası öncesinde sergiledikleri hırslı ve istekli Kickboks gösterileri adeta nefes kesti.

Haber : Oktay ZERRİN- Samsun

Habere at video: https://www.facebook.com/unsalilknur/videos/10218593751093235/UzpfSTExODA1ODQyMzM6MTAyMTg1OTM3NzQzNzM4MTc/?epa=SEARCH_BOX

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

İLKADIM KİCKBOKS TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA HAZIRLANIYOR Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle