Samsun son dakika haberleri - 03 Haziran 2020, Çarşamba

yabancı dizi izle

İLKADIM BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞLARA 4 NOKTADA ÖDEME KOLAYLIĞI

23 Eylül 2019
İLKADIM BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞLARA 4 NOKTADA ÖDEME KOLAYLIĞI için yorumlar kapalı
Resim bulunamadı

VATANDAŞLAR 4 NOKTADAN ÖDEMELERİNİ RAHATLIKLA YAPABİLECEK

İlkadım  Belediyesi, 2019 yılı emlak, çevre temizlik ve ilan-reklam vergisinin taksidini yatıracak olan vatandaşlar için vezneye ulaşma kolaylığı sağlıyor. Bu kapsamda vezne tahsilat noktaları kentin birçok noktasında hizmet verecek.

2019 yılı emlak, çevre temizlik ve ilan-reklam vergilerinin taksitlerini çeşitli sebeplerden dolayı vergisini yatırmak üzere belediyeye gidemeyecek olan vatandaşlar, Cumhuriyet Meydanı, Yeraltı Camii, Gençlik Parkı ve Gazi Park olmak üzere 4 noktada belirlenen vezneler ile ödemelerini gerçekleştirmeye devam edebilecek.Vezneler sabah 08:00 ile akşam 16:00 kadar hizmet verecek.

”Halkımıza Hizmet olarak geri dönüyor”

Vergi ödemesini son günlere bırakarak yoğunluk yaşanmaması ve vatandaşlarımızın günlük rutin işleri arasında 4 noktada kurmuş olduğumuz ödeme noktalarında rahatlıkla ödeme yapabileceklerini söyleyen  İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Vatandaşlarımıza e-belediye uygulamaları, kredi kartıyla ödeme gibi kolaylıklar sunuyoruz. Yatırdıkları vergilerin her kuruşu hizmet olarak İlkadım halkımıza geri dönüyor” dedi.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

İLKADIM BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞLARA 4 NOKTADA ÖDEME KOLAYLIĞI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle