Samsun son dakika haberleri - 29 Kasım 2020, Pazar

yabancı dizi izle

İlkadım Belediyesi'nden başarıya Samsunspor forması – samsun haber

24 Ekim 2020
İlkadım Belediyesi'nden başarıya Samsunspor forması – samsun haber için yorumlar kapalı
İlkadım Belediyesi'nden başarıya Samsunspor forması – samsun haber

İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile İlkadım Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile DYK sistemi ile Sınav Hazırlık grubu öğrencilerine hizmet veren İLKEM Etüt ve Eğitim Merkezi LGS sınavında derece yapan ve nitelikli okullara yerleşen öğrencilerini ödüllendirdi. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın rahatsızlığı ile katılım sağlayamadığı programa İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Şerif Mırık ve Ramazan Bayraktar katılım sağladı.

BAŞKAN DEMİRTAŞ’IN EĞİTİME VERDİĞİ DESTEK BAŞARIYI GETİRDİ

Programda duygu ve düşüncelerini paylaşan İLKEM Eğitim Koordinatörü Davut Öz,” İstiklâl Marşının 97.yıl dönümünde İlkadım Belediye Başkanı makamında ziyaret eden İLKEM’li öğrencilere sohbet edip istek ve taleplerini soran Başkan Demirtaş, LGS sınavında derece yapanlara bizimde bir sürprizimiz olacak diyerek başarı sözü almıştı. Buna karşılık öğrenciler Başkanla birlikte Samsunspor maçına birlikte gitme talebinde bulundular. Pandemi dolayısıyla maça gidemeyen öğrencilere ve başarı yakalayan öğrencilerimize Başkanımız Necattin Demirtaş sözünü tutarak kendisini ziyarete gelen tüm öğrencileri Samsunspor formasıyla ödüllendirdi “diye konuştu.

BİZLER HER DAİM YANINIZDAYIZ

İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Şerif Mırık,”Burada bulunan ve başarıyı yakalayan her bir öğrencimiz yakında takip edip hayat hikayelerini biliyorum. Sizlerle ilk karşılaşmamızda sizin diğerlerinde hiçbir farkınız yok. Siz bunu başarırsınız o ışığı sizlerde görüyorum demiştim. Çünkü ben öğretmenlerimizin samimiyetinden  sizlerinde gayretinizden emindim. Burası bugün çalıştık başardık dediğiniz nokta. Sizler geleceğin valisi, kaymakamı, doktoru olacaksınız. Bundan sonraki hayatınızda özveri ile çalışacaksınız. Bizler her daim yanınızdayız. Azminiz ve başarılarınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

ÖNCE İYİ BİR İNSAN OLMALISINIZ

Öğrencilerimiz sistemli bir şekilde çalışarak bu başarıyı elde etmişlerdir. Başarılarının devamını üniversitede de görmek istiyoruz diyen İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,” Hangi görev ve mevkilerde olduğunuz önemli değil, önce iyi bir insan olmalısınız.  Zaten iyi birer insan olmayı başarırsanız, arkasından mesleki başarılar de gelecektir. Bizim yerimize geçecek ve daha iyilerini başaracak nesil sizler olacaksınız. Kazandığınız üniversitelerde sizlere başarılar dilerim” ifadelerini kullandı. 

ilkadim-belediyesinden-basariya-samsunspor-formasi1.jpg

BAŞARILI ÖĞRENCİLER FORMALARINA KAVUŞTU

Programa katılım sağlayan tüm öğrenciler Samsunspor formalarını İlkadım Belediye Başkan Yardımcılar Ramazan Bayraktar, Şerif Mırık ve İlkadım Belediyesi Basın-Yayın Müdürü Hüseyin Özköse’nin ellerinde aldı. İLKEM öğretmenlerine ise ödüllerini, Eğitim Koordinatörü Davut Öz takdim etti.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle