Samsun son dakika haberleri - 11 Temmuz 2020, Cumartesi

yabancı dizi izle

İLKADIM BELEDİYESİ YENİ NORMAL HAYATA GEÇİŞTE TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR

2 Haziran 2020
İLKADIM BELEDİYESİ YENİ NORMAL HAYATA GEÇİŞTE TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR için yorumlar kapalı
İLKADIM BELEDİYESİ YENİ NORMAL HAYATA GEÇİŞTE TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yeni normal hayata geçiş sürecinde halkın sağlığını korumak amacıyla belediye ekiplerine ‘mücadeleye devam’ talimatı verdi.

Covid 19 salgını sonucu uzun zamandır kapalı olan işletmelerin yeniden açılması ile yeni normal hayata geçiş süreci başlarken İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tedbirleri sürdürmeye devam edeceklerini söyledi. Yeniden hizmete açılan çay ocakları, kahvehaneler, berberler ve kuaförlerde dezenfekte çalışmalarını sürdüren İlkadım Belediyesi personelleri sosyal hayatın normale dönme sürecinde salgınla mücadeleye devam edeceklerini belirttiler.

DEMİRTAŞ; “MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK”

Yaklaşık 3 aydır Korona virüs ile aralıksız bir mücadele sürdürdüklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Yeni normalleşme sürecinde de her zaman olduğu gibi önceliğimiz halkımız sağlı olacak. Belediye personelimizin disiplinli ve özverili çalışmaları önümüzdeki süreçte de devam edecek. Vatandaşımızın yoğun olarak hizmet almaya başlayacağı işletmelerde belediyemiz ekiplerince dezenfekte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu süreç boyunca tedbirleri elden bırakmadan yeni normalleşme sürecine adapte olmak için üzerimize düşen görevi yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu süreç boyunca halkımızın da aynı duyarlılığı göstermesi büyük önem kazanmakta hem kendimiz hem de sevdiklerimizin sağlığı için tedbirlere uymaya devam etmeliyiz” şeklinde konuştu.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

İLKADIM BELEDİYESİ YENİ NORMAL HAYATA GEÇİŞTE TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle