Samsun son dakika haberleri - 02 Haziran 2020, Salı

yabancı dizi izle

İlçe Belediye Başkanlarından Yılmaz’a Ziyaret

27 Kasım 2019
İlçe Belediye Başkanlarından Yılmaz’a Ziyaret için yorumlar kapalı
İlçe Belediye Başkanlarından Yılmaz’a Ziyaret

Yılmaz, belediye başkanlarını ağırladı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ilçe belediye başkanlarını ağırladı.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Çarşamba ilçe Başkanı Taner Özden ve Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Oy, Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ı Gazi Meclis’te ziyaret etti.

İlçelerde yürütülen çalışmalar ve projeler gibi bir çok konuda istişarelerin gerçekleştiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Yılmaz, belediye başkanları, teşkilat üyeleri ve ilçe temsilcileriyle büyük bir koordinasyon içerisinde olduklarını ifade etti.

Samsun için katma değer sağlayan, sorunlarının giderilmesinin önünü açan her çalışmayı yakından takip ettiklerini, hayata geçmesi için büyük mücadeleler verildiğini vurgulayan Yılmaz, kent için, halk için en iyi hizmetin sağlanmasının tek hedefleri olduğunu belirtti.

Yılmaz, nazik ziyaret içinde belediye başkanlarına teşekkür etti. Ziyarette, Terme, Çarşamba ve Salıpazarı bölgelerinde daha önce yaşanan sel felaketlerine yönelik alınacak önlemlerde görüşmede gündeme geldi.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

İlçe Belediye Başkanlarından Yılmaz’a Ziyaret Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle