Samsun son dakika haberleri - 05 Haziran 2020, Cuma

yabancı dizi izle

İL MÜDÜRÜ NURHAN BAYINDIR’A KUTLAMA ZİYARETLERİ 

10 Haziran 2019
İL MÜDÜRÜ NURHAN BAYINDIR’A KUTLAMA ZİYARETLERİ  için yorumlar kapalı
İL MÜDÜRÜ NURHAN BAYINDIR’A KUTLAMA ZİYARETLERİ 

Daha önce Bafra Hasan Çakın İlçe Halk Kütüphanesi Müdür Vekili iken, bir sür önce Samsun Devlet Klasik Türk Korosu İl Müdürlüğü görevine atanan Nurhan Bayındır’a ” Hoşgeldiniz ” ve ” Kutlama ” amaçlı ziyaretler devam ediyor

Bu vesileyle; Samsun Devlet Klasik Türk Korosu İl Müdürü Nurhan Bayındır’ ı; Koro çalışanlarından bir grup, Eski Futbol Hakemi Ali Gürler ile birlikte; Devlet Korosu İl Müdürü  Nurhan Bayındır’a bir hoşgeldin ve hayırlı olsun kutlaması için makamında ziyaret gerçekleştirdiler.

Müdür Nurhan Bayındır da yapılan bu ziyaretlerden duyduğu memnuniyetini dile getirip, tüm ziyaretçilere teşekkürlerini sundu.

Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu İl Müdürü Nurhan Bayındır; bu arada Çanakkale’ de düzenlenecek olup iptal edilen konser hakkında da şöyle dedi:

” Kültür ve Turizm Bakanlığı; Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü, Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Koro’muzun 12 Haziran 2019 tarihinde Hamidiye Tabya’sında planladığı ” Çanakkale’ ye Ağıt ” adlı özel konserimiz, Bakanlığımız, Genel Müdürlüğü’müz ve Koro Müdürlüğü’müz dışında öngörülemeyen nedenlerden dolayı iptal edilmiş, ertelenmiş olup, ilginize teşekkür ederiz. ”

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

İL MÜDÜRÜ NURHAN BAYINDIR’A KUTLAMA ZİYARETLERİ  Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle