Samsun son dakika haberleri - 18 Nisan 2019, Perşembe

İL BAŞKANI KARADUMAN’IN BAYRAM MESAJI

20 Ağustos 2018
İL BAŞKANI KARADUMAN’IN BAYRAM MESAJI için yorumlar kapalı
İL BAŞKANI KARADUMAN’IN BAYRAM MESAJI

Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan Başkan Karaduman, “Hemşehrilerimin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyorum. Kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının daha da güçlenerek yaşandığı bayramın, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, millet olarak sevinçle karşıladıkları bayram da paylaşmaya, dayanışmaya, gönül almaya, kardeşlik bağlarını güçlendirmeye, herkesin birbirine sevgi ile yaklaşmasına her zamankinden daha fazla özen gösterilmesi temennisinde bulunan Başkan Karaduman, tüm vatandaşların Kurban Bayramını tebrik etti.

Milletçe Kurban Bayramı’nı idrak etmenin sevincini yaşadıklarını söyleyen Başkan Karaduman, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: “Bayramlar, millet olarak kardeşlik duygularımızın, birlik beraberliğimizin, dayanışmanın, sevginin, paylaşmanın çoğaldığı, gönül almaya özen gösterildiği çok özel müstesna günlerdir, Allah’a yakınlaşmadır. Bu mübarek günler de büyüklerimizi ziyaret etmeyi, küçüklerimizi sevindirmeyi ve ihtiyaç sahiplerini unutmamalıyız. Dünyanın en ücra köşesindeki mazlumun, garibin ve çoğrafyamızdaki insanlığın umudu olan ülkemize karşı tuzak kuranlara karşı birlik beraberliğimizle bir kez daha en güzel cevabı milletçe vereceğimiz bir bayram yaşayacağız. Bu vesile ile hemşehrilerimin, ülkemizin ve tüm islam aleminin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Bayram trafiğine çıkan vatandaşlarımızdan da kurallara riayet edip, son derece dikkatli araç kullanmalarını rica ediyorum.”

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

İL BAŞKANI KARADUMAN’IN BAYRAM MESAJI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.