Samsun son dakika haberleri - 11 Temmuz 2020, Cumartesi

yabancı dizi izle

Halil Kalaycı’dan İl Kültür Müdürü’ne Ziyaret

28 Mayıs 2019
Halil Kalaycı’dan İl Kültür Müdürü’ne Ziyaret için yorumlar kapalı
Halil Kalaycı’dan İl Kültür Müdürü’ne Ziyaret

Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı AK Parti İlçe Başkanı Sertaç Can ile birlikte İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan İpekdal’a ziyaret gerçekleştirdiler. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ayvacık ilçesi hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak turizm noktasında neler yapılabilir istişarelerde bulundular.

İl Kültür Turizm Müdürü Adnan İpekdal Ayvacık’ın Samsun’un en güzel turistlik yerlerinden birisi olduğuna vurgu yaparak “ Ayvacık ilçemiz , doğasıyla insana huzur veren, yorgunluk ve stresinizi atmak için dinlenebileceğiniz yeşilin her tonunu içinde barındıran cennetten bir köşe. Doğal yapısı ile doğa sporlarına uygun olması, iki baraj gölleri arasında bulunması sebebi ile su sporlarına elverişli olması ve tarihi camileri, değirmenleri ilçeye ayrı bir cazibe katıyor. Önümüzdeki zaman içerisinde Belediye Başkanımızla koordineli bir şekilde çalışmalar yaparak bu güzel ilçemizi turizm noktasında hakkettiği noktaya el birliği ile getireceğiz. “dedi.

Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı “ İlçemiz turizm konusunda Samsun’un en önemli ilçelerinden biri. Yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalarla turizmde hak ettiği düzeye gelmesi için elimizden geleni yapacağız. İdeal bir turizm destinasyonu olan ilçemizi bozulmamış doğal güzellikleri ile doğa turizmi çerçevesinde değerlendirmeyi hedefliyor, tarihi camilerimize sahip çıkarak doğa şartlarına ve teknolojiye yenik düşmeden ölümsüzleşmelerini sağlamak ve turizme kazandırmak istiyoruz. Bu gibi çalışmalarla İlçemizi marka şehirler arasına katarak turizm açısından cazibe merkezi haline getirmeyi amaçlıyoruz.” dedi.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Halil Kalaycı’dan İl Kültür Müdürü’ne Ziyaret Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle