Samsun son dakika haberleri - 23 Ağustos 2019, Cuma

DEVECİ; ATAKUMLULARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİM

12 Şubat 2019
DEVECİ; ATAKUMLULARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİM için yorumlar kapalı
DEVECİ; ATAKUMLULARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİM

Atakum’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) aday gösterdiği Av. Cemil Deveci 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarına başladı. Sokak sokak, mahalle mahalle seçim çalışması yapan Deveci, güleryüzü ve sergilediği samimi tavırları ile Atakumluların yüzünü güldürdü.

ATAKUMLULAR KÖTÜ YÖNETİME TEPKİLİ

Gittiği yerlerde coşkulu bir şekilde karşılanan Deveci, “Benim en büyük projem dürüstlük. Ben bu seçimin temiz ve ahlaki çerçevede geçmesi taraftarıyım. Atakum’da çaldığım her kapıda, sıktığım her elde aynı sitem var. Herkes bu belediyenin iyi yönetilmediğinin farkında. Ben bugün seçim sürecinde nasıl sizin aranızda dolaşıyor ve sizlerle bir araya geliyorsam; Belediye Başkanı olduğumda da hep yanınızda olacağım. Benim sözüm söz” şeklinde konuştu.

“KÖYÜM KÖYLÜM” İLE HERKES KAZANACAK      
Cemil Deveci , seçim çalışmaları kapsamında Kayagüney, Çakırlar ve İncesu Mahallelerine ziyarette bulundu. İncesu Mahallesi ziyaretinde konuşan Deveci, “Her şeyi ben bilirim diyen bir başkan olmayacağım. Hazırlamış olduğum projelerin hepsini, ilgili konuda alanında uzman kişilerle birlikte ortak bir akıl birliği yaparak tamamladık. Atakum’u, Atakumlular ile birlikte yöneteceğiz. Köyde yaşayan insanlarımız ile şehirde yaşayan insanlarımız arasında bir köprü kuracağız. Tarım ve hayvancılık ile uğraşan vatandaşlarımız için “Köyüm Köylüm” adında bir projemiz var. Atakumlu üreticinin dertlerini kendi derdimiz bildik. Hem köylümüzün masraflarını azaltacak, hem de kar marjını yükseltecek bir proje geliştirdik. Bu projenin hayata geçebilmesi için hep beraber çalışmamız gerekiyor. Hep birlikte çalışıp, hep birlikte kazanacağız. Herkes kazanacak” dedi.
HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

DEVECİ; ATAKUMLULARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİM Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.