Samsun son dakika haberleri - 03 Haziran 2020, Çarşamba

yabancı dizi izle

DEMİRTAŞ; ESNAFIMIZIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

16 Haziran 2019
DEMİRTAŞ; ESNAFIMIZIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ için yorumlar kapalı
DEMİRTAŞ; ESNAFIMIZIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

YABPA’DAN DEMİRTAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Samsun Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Alaaddin Sayın, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyesi esnafları İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.Demirtaş,ilçe ekonomisinin can damarı olan esnafın her zaman destekçisi ve yanında olduklarını söyledi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Dernek başkanı Sayın, Başkan Demirtaş’a, ” Bir önceki dönem başkanlığınız süresince yaptığınız başarılı çalışmalar sonrasında ilkadım halkı teveccüh gösterdi ve sizlere güvenini ortaya koydu.Bu yeni dönemde başarılı çalışmalarınızı sürdüreceğinize inanıyorum.Şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına yeni görevinizde size başarılar diliyorum”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Nazik ziyaretlerinden dolayı dernek başkanımıza ve burada bulunan yönetim kurulunda oluşan esnaf kardeşlerime teşekkür ediyorum. İlçemize ve insanımıza değer katan, ilçe ekonomimiz adına katma değer oluşturan bütün herkesle birlikte ilçemize güzellikler katmak için yola çıktık.Esnaflarımızla belirli bir anda değil her zaman yan yanayız, birlikteyiz. Elimizden geldiğince pazar esnafımıza destek olmaya çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet etmeyi temenni ediyorum” dedi.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

DEMİRTAŞ; ESNAFIMIZIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle