Samsun son dakika haberleri - 29 Mayıs 2020, Cuma

yabancı dizi izle

CANİK’TEN TAKDİR BELGESİNİ GETİRENE ÖDÜL

21 Haziran 2019
CANİK’TEN TAKDİR BELGESİNİ GETİRENE ÖDÜL için yorumlar kapalı
CANİK’TEN TAKDİR BELGESİNİ GETİRENE ÖDÜL

CANİK BELEDİYESİ BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRİYOR

Canik Belediyesi “Karneni Göster, Kitabını Al” projesiyle takdir belgesi alan ilköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerine kitap hediye etmeye devam ediyor.

Canik Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılının sonunda karne sevinci yaşayan öğrencilere kitap hediye ederek ödüllendirmeye devam ediyor

BİR TAKDİR DE CANİK’TEN

Canik’te bulunan 54 okulda yaklaşık 18 bin öğrencinin karne sevinci yaşadığı 3 bine yakın öğrencinin takdir belgesi almaya hak kazandığı biliniyor.

Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne gelerek belgelerini gösteren öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Türk ve Dünya Klasiklerinden seçkin eserler, çocukların yaş guruplarına göre tasnif edilerek takdim ediliyor.

Bu projenin amacının başarıyı teşvik etmek olduğunu dile getiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ” Çocuklarımız karne aldıkları ilk günden itibaren gerek öğretmenleri gerek velileri eşliğinde hediyelerini almaya geldiler. Bu hususta özellikle duyarlı öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın mutluluğu gerçekten görülmeye değer. Şuana kadar yaklaşık 500 öğrencimiz hediyeleri ile buluştu. Bu proje ile hem kitap okuma alışkanlığının artmasına katkı sağlamayı hem de başarının ödüllendirilmesiyle çocuklarımızın tamamını başarılı olma hususunda teşvik etmeyi amaçladık. Hediye takdimlerimiz yeni eğitim öğretim sezonu açılana kadar devam edecek. Canik Belediyesi olarak birebir insanımıza dokunan işler yapmayı ve farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Bunu da başardığımıza inanıyorum. “dedi

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

CANİK’TEN TAKDİR BELGESİNİ GETİRENE ÖDÜL Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle