Samsun son dakika haberleri - 18 Ekim 2019, Cuma

ÇAĞDAŞ HİZMET ANLAYIŞINI İLÇEDE HAKİM KILACAĞIZ

16 Eylül 2019
ÇAĞDAŞ HİZMET ANLAYIŞINI İLÇEDE HAKİM KILACAĞIZ için yorumlar kapalı
ÇAĞDAŞ HİZMET ANLAYIŞINI İLÇEDE HAKİM KILACAĞIZ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kasaplar Caddesi’nde yürütülen üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Burada konuşan Başkan Demirtaş;Gerek kaldırımlar, gerekse alt yapıdaki düzeltmeler yapıldıktan sonra, şehrin modern ve çağdaş görüntüsü ile vatandaşların daha kolay yararlanabileceği bir hizmet anlayışı içerisinde hizmete sunulacağını belirtti.

Kale Mahallesi Kasap Caddesinde gerçekleştirilen baskı beton, kaldırım yenileme çalışmaları öncesinde yapılan hazırlık işlemleri hakkında yetkililerden bilgiler alan Başkan Demirtaş,” İhtiyaç duyulan bölgelere öncelik vererek asfalttan kaldırıma, yol yapım çalışması ve iyileştirme çalışmalarına kadar ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyorlar. Yapılan çalışmaları bizzat yerinde görüp, takip etmek maksadıyla çalışma yapılan cadde üzerinde bulunan esnafla da sohbet ederek istişarelerde bulunuyoruz”dedi.

”Bu kadim şehri birlikte yöneteceğiz”

Kentin estetiğine önem veren anlayışla, vatandaşlarımıza konforlu bir ortam sağlamak adına çalışmaların planlı bir şekilde devam edeceğine vurgu yapan Başkan Demirtaş, İlçemizin modern görüntüsüne kavuşması için sürdürülen çalışmaların vatandaşı ve esnafı rahatsız etmeyecek şekilde, titizlikle sürdürülmesine önem gösteriyoruz.Söz verdiğimiz gibi bu kadim şehri hep birlikte yöneteceğiz. Çalışmalarımız programlı bir şekilde devam ediyor. Allah’ın izniyle İlkadım’da girmediğimiz mahalle, unutulmuş hiç bir sokak bırakmayacağız”dedi.

”Esnaf ve vatandaşlar Demirtaş’a teşekkür etti”

Yapılan çalışmaları memnuniyetle karşılayan cadde esnafı ve vatandaşlar, Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ettiler.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

ÇAĞDAŞ HİZMET ANLAYIŞINI İLÇEDE HAKİM KILACAĞIZ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.