Samsun son dakika haberleri - 24 Ekim 2020, Cumartesi

yabancı dizi izle

BİNLERCE KİŞİYE İŞİNİ KURMA FIRSATI!

29 Temmuz 2020
BİNLERCE KİŞİYE İŞİNİ KURMA FIRSATI! için yorumlar kapalı
BİNLERCE KİŞİYE İŞİNİ KURMA FIRSATI!

RESMİ BAŞVURULAR BAYRAMDAN SONRA BAŞLIYOR

Kargo sektörünün en eski ve en büyük şirketi olan Yurtiçi Kargo’nun hayata geçirmeye hazırlandığı projeler için resmi başvurular bayramdan sonra başlıyor. Aracı olanlara kendi işini kurma fırsatı; mahalle esnafına da ek gelir sağlayacak olan YK Plus projesi için geri sayım başladı. Tüm başvurular resmi web sitesi üzerinden toplanacak. Herkes oturduğu yerden başvurusunu yapabilecek.

Giderek artan kargo ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak yatırımlarına hız veren Yurtiçi Kargo, sektörün dinamiklerini değiştirecek bir projeye imza atıyor. Türkiye’nin ilk kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo, hayata geçirmeye hazırlandığı YK Plus projesiyle aracı olan herkese kendi işini kurma fırsatı verirken, mahalle esnafına da ek gelir kazanma imkânı sağlayacak.

Resmi başvuruları Kurban Bayramı’nın ardından başlayacak olan YK Plus’ta araç sahibi olan herkes, kendi işini kurma şansına sahip olacak. 81 ilin tamamında hayata geçirilecek olan ‘YK Plus Taşıyıcı’ uygulamasına giren kişiler, çalışacakları günleri ve saatleri kendileri belirleyebilecek. Bu uygulamada, kişiler taşıdıkları kargo adetine göre gelir elde edecekler. Buna göre ‘Taşıyıcı’ uygulamasına giren bir kişi asgari ücretin üç katına kadar kazanç sağlayabilecek.

YK Plus projesinin bir diğer uygulaması olan ‘Teslim Noktası’ ise mahalle esnafının ek gelir kazanmasına imkân verecek. Bu uygulama ile Yurtiçi Kargo müşterileri, farklı bir teslimat seçeneğinden daha yararlanabilecek. Tüketici, ‘adrese teslim’ seçeneğinin dışında ‘teslimat noktası’ seçeneğini de kullanabilecek. Teslimat noktası seçeneğini kullanan tüketici, uygulamaya dâhil olan mahalle esnaflarını sistemde görecek ve kendisine en yakın olan esnafı seçebilecek. Böylece kargosunu istediği zaman giderek mahalle esnafından teslim alabilecek. Uygulamaya dâhil olan mahalle esnafı da ek gelir kazanma şansı bulacak

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BİNLERCE KİŞİYE İŞİNİ KURMA FIRSATI! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle