Samsun son dakika haberleri - 10 Temmuz 2020, Cuma

yabancı dizi izle

Başkan Kılıç, Küçük Zeynep’in Yüzünü Güldürdü

7 Ağustos 2019
Başkan Kılıç, Küçük Zeynep’in Yüzünü Güldürdü için yorumlar kapalı
Başkan Kılıç, Küçük Zeynep’in Yüzünü Güldürdü

Samsun’un Terme İlçesi’nde üzerine kızgın yağ dökülmesi sonucu saç hücreleri yanan ve saçları çıkmayan Zeynep İkra Kırcel’in hayali Terme Belediyesi’nin yürüttüğü çalışma sonucu gerçekleşti

KÜÇÜK ZEYNEP HAYALİNİ KURDUĞU PERUĞA KAVUŞTU

Samsun’un Terme İlçesi’nde 26 Aralık 2016’da oyun oynadığı sırada kızgın yağ dökülen ve vücudunda derin yanıklar oluşan Zeynep İkra Kırcel, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Ünitesi’nde 2 ay boyunca tedavi görmüştü.

YARDIMA BAŞKAN KILIÇ KOŞTU
Tedavi süreci biten ve sağlığına kavuşan fakat üzerine dökülen kızgın yağ nedeniyle deri kısmı yanan ve saç hücreler ölen Zeynep İkra’nın saçları tekrar çıkmadı.Peruk hayali kurmaya başlayan Zeynep İkra’nın yardımına Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç koştu.

ÖZEL OLARAK YAPTIRILDI
Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından özel olarak yaptırılan peruk, küçük Zeynep’e ulaştırıldı. Daha önce hayırseverler tarafından kendisine peruk hediye edilen ancak yaşına uygun olmadığı için bu peruğu kullanamayan Küçük Zeynep ve ailesi belediye tarafından özel olarak yaptırılan peruk ile çok mutlu oldu.

İLK GÜNDEN BU YANA TAKİPÇİSİ OLDUK
İlk günden bu yana küçük Zeynep’in tedavi sürecini takip ettiklerini vurgulayan Başkan Kılıç , Yaşanan talihsiz kaza sonrası saç hücreli yanan küçük Zeynep’in hayali olan peruğu bugün taktırdık. Saçlarına kavuşan küçük kız, büyük mutluluk yaşadı. Aileye destek olmak amacıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze yönlendirerek gerekli yardımların yapılmasını sağladık. Bundan sonra da ailemizin ve Zeynep’in yanında olacağız” dedi.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Başkan Kılıç, Küçük Zeynep’in Yüzünü Güldürdü Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle