Samsun son dakika haberleri - 01 Aralık 2020, Salı

yabancı dizi izle

Başkan Kılıç: Amacımız ilçemizin kalkınmasını sağlamak – samsun haber

23 Ekim 2020
Başkan Kılıç: Amacımız ilçemizin kalkınmasını sağlamak – samsun haber için yorumlar kapalı
Başkan Kılıç: Amacımız ilçemizin kalkınmasını sağlamak – samsun haber

Terme Kaymakamı Murat Zadeleroğlu ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ‘Halk Buluşmaları’ programı kapsamında Cılar Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. ‘Halk Buluşmaları’na, Terme İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Eren Dede, İlçe Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Saka, İlçe sağlık Müdürü Dr. Murat Başeskioğlu, İlçe Müftüsü Ömer Ergöl, Tarım ve Orman Müdürü Tuncay Demir, diğer kurum ve kuruluş müdürlerinin yanı sıra çok sayıda mahalleli vatandaş katıldı.

ÇÖZÜM ÜRETMEK ÖNCELİĞİMİZ

Toplantının amacının kamu hizmetlerinin vatandaşlara en iyi şekilde sunulması ve görevli kamu görevlileriyle vatandaşların bir araya gelmelerini sağlamak olduğunu söyleyen Kaymakam Zadeleroğlu, “Vatandaşlarımızın her türlü sorunu ile ilgilenmek ve çözüm üretmek birinci önceliğimizdir. Bizler vatandaşımıza hizmet için buradayız. İlettiğiniz sorunların çözümünün takipçisi olacağız” diye konuştu.

SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİYORUZ

Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyerek not alan Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Sorunları yerinde tespit ederek, çözüm üretmek için bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Amacımız, ilçemizin kalkınmasını sağlamak. İlçemizdeki en ücra köşeye nasıl hizmet götürürüz diyerek hesaplarımızı buna göre yapıyoruz. Eksik olan, talep edilen hangi ihtiyaç varsa ilçemizin gelişmesi için gece gündüz çalışıyoruz. Biz sadece üzerimize düşen görevlerle yetinmiyoruz. Bu yükü kaldıracaksak meclis üyelerimizle, teşkilatlarımızla, sivil toplum kuruluşlularımızla, muhtarlarımızla ve hemşerilerimizle birlikte çalışacağız” ifadelerini kullandı. Kaymakam Zadeleroğlu ve Başkan Kılıç toplantının ardından mahallede incelemelerde bulundu.

baskan-kilic-amacimiz-ilcemizin-kalkinmasini-saglamak---samsun-haber2.jpg

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle