Samsun son dakika haberleri - 23 Ağustos 2019, Cuma

BAŞKAN DEMİRTAŞ ÇALIŞAN HEMŞİRELERİ UNUTMADI

15 Mayıs 2019
BAŞKAN DEMİRTAŞ ÇALIŞAN HEMŞİRELERİ UNUTMADI için yorumlar kapalı
BAŞKAN DEMİRTAŞ ÇALIŞAN HEMŞİRELERİ UNUTMADI

DEMİRTAŞ’DAN ÇİÇEKLİ KUTLAMA ZİYARETİ

Hemşireler Günü dolayısıyla Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ziyaret gerçekleştiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, çalışan Hemşirelerin Hemşireler Günü’nü çiçek dağıtarak kutladı.

12 -18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler haftası münasebetiyle ziyaret gerçekleştiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Hemşireler Günü´nde hemşireleri unutmadı.Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine ziyaret düzenleyen Başkan Demirtaş,’ı Başhekim Yardımcısı Sinan Demirkol ağırladı.

GÜLER YÜZÜN,ÖZVERİNİN VE FEDAKARLIĞIN TEMSİLCİLERİ

Samimi sohbet havasında devam eden ziyarette Başkan Demirtaş,” Sağlık sektörü çalışanlarının başında gelen hemşirelerimiz yoğun iş temposu altında üstlendikleri sorumluluğu eksiksiz olarak yerine getirmektedirler. Güler yüzünü ve şefkatini esirgemeden büyük bir özveri ve fedakarlıkla görevlerini yerine getiren tüm hemşirelerimizin gününü kutluyor, mesleklerinde başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Ziyaret sonrası Başkan Demirtaş, Kadın ve Çocuk Hastalıkları Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Aybüke Köse ve çalışan hemşirelere çiçek dağıttı

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAŞKAN DEMİRTAŞ ÇALIŞAN HEMŞİRELERİ UNUTMADI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.