Samsun son dakika haberleri - 11 Ağustos 2020, Salı

yabancı dizi izle

BAŞKAN AKSU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

3 Haziran 2019
BAŞKAN AKSU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI için yorumlar kapalı
BAŞKAN AKSU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Vatandaşların bayramını tebrik eden Aksu, “Ramazan bayramının, tüm gönüllere, hanelere huzur, saadet, selamet getirmesini diliyorum” dedi.

Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek, millet olarak sevgiyle ve muhabbetle kucaklaşacakları bir bayrama daha kavuştuklarını ifade eden Başkan Aksu, “Her zaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca da milletimizle daima dayanışma içerisinde olmaya çalıştık. Ulaşabildiğimiz tüm mağdur ve mazlumlara, hiçbir ayrım yapmaksızın, yardım eli uzatmanın çabası içinde olduk. Bundan sonra da aynı anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Bu hizmetlerin ifasında görev alan herkese teşekkür ediyorum. Biz milletimizin tüm kesimlerinin sıkıntılarını çözmenin, refahını artırmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.

Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini dile getiren Başkan Ersan Aksu, “Bu ilerleme devam ederken ülkemize karşı yapılan terör ve ekonomik saldırılar başta olmak üzere şer odaklarının kirli tuzakları karşısında millet olarak birlik beraberliğimizle dimdik durduk. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet şiarımızdan asla vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. Bunu her fırsatta tekrarlıyoruz. Milletimiz daha önce olduğu gibi daima bir olmaya, iri olmaya, diri olmaya, kardeş olmaya, hep birlikte Türkiye olmaya devam edecektir” diye konuştu. Bayram tatili boyunca vatandaşlardan trafik kurallarına uymalarını da isteyen Aksu, “Hemşehrilerimin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor; bayram bereketinin kalplerimizi coşturmasını, umutlarımızı yeşertmesini temenni ediyorum.

Ramazan bayramının, tüm gönüllere, hanelere huzur, saadet, selamet getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAŞKAN AKSU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle