Samsun son dakika haberleri - 21 Temmuz 2019, Pazar

BAŞARAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY YOK!

BAŞARAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY YOK!

BAŞKAN DEMİRTAŞ BAŞKAN YARDIMCILARI VE BİRİM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediye başkan yardımcıları ve birim müdür, amirleriyle Belediye toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı. Başkan Yardımcıları ile birim müdürlerinin eksiksiz katılım sağladığı toplantıda, göreve başlanılan süre kapsamında yapılan hizmetler, yapılacak olan çalışmalar ile birimler arası koordinasyonun artırılması görüşüldü.

Belediye meclis salonunda yapılan değerlendirme toplantısında birim müdürleri, Başkan Demirtaş’a devam eden çalışmalar ve tamamlanmış hizmetler hakkında bilgiler verdiler. Ayrıca birim müdürleri, kendilerinin sorumlu oldukları hizmetlerle ilgili fikir ve önerilerini sundular.Birim müdürlerini tek tek dinleyen Başkan Necattin Demirtaş, yapılması gereken çalışmaların önem sırasına göre hayata geçirilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

UYUM İÇİNDE ÇALIŞIRSAK BAŞARAMAYACAĞIMIZ İŞ YOK

Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermek için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız diyerek birim müdürlerine seslenen Başkan Demirtaş,”Biz yöneticiler, tüm çalışma arkadaşlarımızla saygı, disiplin ve iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz. Belediyemiz birimleri uyum içinde çalıştığı sürece başaramayacağımız hiçbir şeyin olmayacağı düşüncesindeyim” dedi.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAŞARAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY YOK! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.