Samsun son dakika haberleri - 25 Şubat 2020, Salı

BAFRALI SAMSUNSPOR SEVDALILARINDAN DESTEK !

10 Eylül 2019
BAFRALI SAMSUNSPOR SEVDALILARINDAN DESTEK ! için yorumlar kapalı
BAFRALI SAMSUNSPOR SEVDALILARINDAN DESTEK !

Bafralı işadamı, Yılport Samsunspor sevdalısı, iç saha ve deplasmanlarda takımı yalnız bırakmayan Ramazan Güngör, kızı Yüşra ve oğlu ile Güngör Ailesi’ nden Sezai Güngör ve oğlunun Samsunspor sevgisi, sevdası ve örnek taraftarlılığı bitip tükenmek bilmiyor

Bu amaçla; Bafra Samsunsporlu Aileler ve Taraftarlar Grubu’ndan Bafralı işadamı Ramazan Güngör ve kızı Yüşra; 8 Eylül Pazar günü, Samsun 19 Mayıs Stadı’nda oynanan Yılport Samsunspor- Pendikspor maçında da takımlarını yalnız bırakmayıp destek verdiler.

GÜNGÖR Ailesi ve işadamı Ramazan Güngör’ ün desteği hem maddî hem de manevî alanda devam ediyor. Bu amaçla; Ramazan Güngör; Samsunspor Kulübü ve takımına destek için 8 Kombine ile formalar satın aldı. Güngör sosyal medyada yaptığı açıklamada da şöyle bir yorumda bulundu:

” Allah’a şükürler olsun. 3 aylık aradan sonra sevdamıza kavuştuk. BU GÜN GÜNLERDEN SAMSUNSPOR

Güngör; desteğinin devam edeceğini de müjdeledi.

Diğer bir Samsunspor sevdalısı ise, ÖSS Sınavkolik, kankolik ve motofest için Türkiye’ y motosikleti ile dolaşan; bu sebeplerden bir türlü evliliğe fırsat ve vakit bulamayan, eğitimci, Bafralı Adem TOPÇUOĞLU da; tıpkı işadamı Ramazan Güngör gibi bir Samsunspor sevdalısı.

Adem öğretmen; Pendik maçı için saat 19. 00′ da başlayan maç için, saat 17. 00′ de 19 Mayıs Stadı’ ndaki taraftarlar tribündeki yerini alıp maç saatini heyecanla bekledi.

Adem Topçuoğlu da Bafralı hemşehrisi Ramazan Güngör gibi kombine ve forma satın alarak Samsunspor’ a manevi desteğin yanısıra, maddi yönden de destek verdi.

Adem öğretmen ” Samsunspor kurulduğu tarihten bu yana güzel ve büyük bir sevdamızdır. Bu sevda ne Samsun, ne Bafra’ da ne de Türkiye ve Avrupa’ da biter. ” dedi.

Bafralı ve Samsunspor sevdalıları Ramazan Güngör, kızı Yüşra ve Adem Topçuoğlu öğretmenimizi bu hassas ve örnek davranışları için kutlarız.

Allah’a şükürler olsun.3 aylık aradan sonra sevdamıza kavuştuk. BU GÜN GÜNLERDEN SAMSUNSPOR

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAFRALI SAMSUNSPOR SEVDALILARINDAN DESTEK ! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.