Samsun son dakika haberleri - 19 Nisan 2019, Cuma

BAFRALI İŞ ADAMININ KAPIKAYA’ DA SAMSUNSPOR SEVGİSİ

29 Temmuz 2018
BAFRALI İŞ ADAMININ KAPIKAYA’ DA SAMSUNSPOR SEVGİSİ için yorumlar kapalı
BAFRALI İŞ ADAMININ KAPIKAYA’ DA SAMSUNSPOR SEVGİSİ

Samsun Valiliği himayelerinde, Bafra Kaymakamlığı’nın destekleri, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Bafra Belediyesi tarafından, bu yıl 25-29 Temmuz 2018 taraihleri arasında 5 gün süreli 2. Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali renkli ve ilginç görüntülere sahne oldu.

Samsunspor ve 1930 Bafraspor sevdasıyla bilinen Bafralı işadamı Ramazan Güngör de Kapıkaya Festivali’nde açtığı Samsunspor bayrak ve flamaları ile beğeni ve takdir gördü.

 

Güngör, yüzlerce metre yükseklikteki dağlık kısmına, kızıyla birlikte çıkarak Samsunspor Bayrağı ve flamasını rüzgarda adeta şaha kaldırdılar. Ayrıca Samsunspor bayrağı ( flaması ) ile ay-yıldızlı Türk Bayrağı’nın birlikte baba ve kızı tarafından sergilenmesi güzel ve coşkulu görüntülere sahne oldu.

 

 

1930 Bafraspor ve Samsunspor sevdalısı olan Ramazan Güngör, gerek Bafra gerekse de Samsun takımlarının deplasman dahil her maçında Bafra’ daki taraftarlar grubuyla yalnız bırakmayıp her 2 takıma da destek vermeye devam ediyor.

Güngör, yeni sezonda yepyeni bir takım kuran Başkan İsmail Uyanık ve Teknik Direktör Reşat Çağan’ın yeni transferleriyle bu yıl 2. Lig’e damga vuracağını ve ligde şampiyon olarak önce 1. Lig’e ardından da asıl olması gereken Süper Lig’ e yükseleceğine inandığını ve güvendiğini, aynı dilek ve düşünceleri; 1930 Bafraspor’ un da bu sezon Süper Amatör’ de mücadele edip şampiyon olarak BAL Ligi’ ne yükseleceğini söyledi.

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAFRALI İŞ ADAMININ KAPIKAYA’ DA SAMSUNSPOR SEVGİSİ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.