Samsun son dakika haberleri - 20 Ekim 2019, Pazar

BAFRA ÖĞRETMENEVİNDE İZLANDA MAĞLUBİYETİ HÜZNÜ !

12 Haziran 2019
BAFRA ÖĞRETMENEVİNDE İZLANDA MAĞLUBİYETİ HÜZNÜ ! için yorumlar kapalı
BAFRA ÖĞRETMENEVİNDE İZLANDA MAĞLUBİYETİ HÜZNÜ !

Dünya şampiyonu Fransa Mili Futbol Takımı’ nı; Konya’ daki maçta 2- 0 mağlup ederek, 9 puanla grup liderliğine yükselen Türk Milli Futbol Takımı, Salı akşamı İzlanda deplasmanında aldığı 2- 1′ lik mağlubiyetle yara almış oldu.

2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu 4. Maçı’ nda İzlanda ile karşılaşan A Milli Futbol Takımı’nın almış olduğu bu mağlubiyet büyük üzüntüye yol açtı.

Her iki maçı da Bafra Öğretmenevi Lokali’nde izleyen öğretmenler; Türkiye’nin yediği 2 golle hüzün yaşarken; skorun 2-1 olmasıyla, yeniden ümitlendiler ancak maç bu şekilde bitince yeniden hüzün yaşadılar.

Maç boyunca; hop oturup hop kalkan öğretmenler, en azından alınacak 1 beraberlik ve bir puanın bizim için lehimize olacağını ancak her şeyin henüz bitmediğini ve gelecek maçlarda bu mağlubiyeti telafi edeceklerine inandıklarını dile getirdiler.

Bu arada,daha önce olduğu gibi, Türk Milli Futbol Takımı’nın İzlanda tarafından bazı engelleme girişimleri de Türkiye ve Avrupa’ da yaşayan binlerce futbolsever vatandaşlarımızın tepkisine sebep oldu.

Diğer yandan; Samsunlular, bir sonra oynanacak maçın, bu defa Samsun’ da oynanmasını istediler.

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

Habere ait kısa videolar: 1- https://www.facebook.com/oktay.zerrin.3/videos/pcb.566848043722044/566845633722285/?type=3&theater

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAFRA ÖĞRETMENEVİNDE İZLANDA MAĞLUBİYETİ HÜZNÜ ! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.